آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران ارمنستان

بلیط هواپیما تهران انکارا

ارمنستان

 ارمنستان يکي از کشور هاي کوچک اما محبوب آسيا مي باشد که در منطقه قفقاز قرار گرفته است. جمهوري ارمنستان در زمان حظور شوروي سابق يکي از مهم ترين مناطق صنعتي جهان محسوب مي شده است. هم اکنون نيز با فعاليت صنعتي خود به همراه جاذبه هاي ديدني خاصي که دارد يکي از نقاط مهم گردشگري و تفريحي جهان مي باشد که برخلاف تصور افراد سالانه ميزبان ميليون ها مسافر از سراسر جهان مي باشد.

خريد بليط هواپيما تهران ارمنستان

براي خريد بليط هواپيما تهران ارمنستان با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( ارمنستان ) ، زمان سفر و تعداد مسافرين ، در قسمت جستجو ، ليست بليط هاي هواپيما موجود به ترتيب ازکم قيمت ترين آن ها نمايش داده مي شود. شما مي توانيد با انتخاب گزينه جزئيات، همه اطلاعات مربوط به بليط هواپيما مورد نظر را مطالعه کنيد .

همچنين اگر مي خواهيد با ايرلايني خاص يا در ساعت بخصوصي پرواز داشته باشيد. با استفاده از گزينه هاي سمت راست صفحه طاها گشت، بليط هاي مورد نظر را فيلتر کنيد.

فرودگاه ارمنستان

 در مجموع در کشور ارمنستان هفت فرودگاه وجود دارد که سه تاي آن ها در پايتخت کوچک و ديدني اين کشور، شهر ايروان قرار دارد. اما به طور کلي فرودگاه بين المللي زوارتنوتس، مهم ترين فرودگاه اين کشور مي باشد که در اصلي ترين شهر کشور، ايروان، قرار گرفته است.

اين فرودگاه بين المللي بعد از فرودگاه حيدر علي اوف باکو دومين فرودگاه شلوغ در منطقه قفقاز مي باشد؛ که از سال 1971 ميلادي شروع به فعاليت کرده است.اين فرودگاه بين المللي در 12 کيلومتري پايتخت قرار گرفته است. با وجود اين که اين فرودگاه تفريباً نزديک شهر مي باشد، اما داراي حمل و نقل عمومي مختلف براي رساندن مسافران به شهر و بردن آن ها از شهر به فرودگاه مي باشد. بنابراين در هنگام سفر به ارمنستان نياز به هزينه اضافه براي ترنسقر نمي باشد، و به راحتي مي توانيد ازفرودگاه به روش هاي مختلف به شهر  برويد.

آژانس هواپیمایی طاها گشت