آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران مسقط

بلیط هواپیما تهران مسقط

مسقط

شهر مسقط پایتخت کشور کوچک پادشاهی عمان است. که طبق آمارگیری انجام شده در سال 2018 ، بالغ بر 800 هزار نفر جمعیت دارد. این شهر برخلاف اندازه کوچکی که دارد. از آثار تاریخی و گردشگری بسیاری برخوردار می باشد؛ از همین جهت مسقط به اندازه ی تمام شهر های مهم دنیا، دیدنی و جذاب می باشد.

 

فاصله تهران تا مسقط اختلاف زمانی تهران و مسقط
937 مایل 6 ماه اول سال : 30 دقیقه
1507 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 30 دقیقه ه

خرید بلیط هواپیما تهران مسقط

برای خرید بلیط هواپیما تهران مسقط  با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (مسقط) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی مسقط

فرودپاه بین المللی مسقط، از سال 1973 تحت عنوان فرودگاه بین المللی سیب (seeb) شروع به فعالیت کرده است. و در سال 2008 به طور رسمی به فرودگاه بین المللی مسقط تغییر نام داد. این فرودگاه در حال حاضر اصلی ترین فرودگاه کشور عمان می باشد که در 32 کیلومتری از مسقط واقع شده است.فرودگاه مسقط مرکز فعالیت شرکت هواپیمایی معروف عمان ایر می باشد. که از این فرودگاه به مقاصدی در آسیا، آفریقا، و اروپا پرواز صورت می گیرد.

مدت زمان پرواز تهران به مسقط و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 2 ساعت و 20 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت