آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

خرید بلیط هواپیما مسقط

سفر به مسقط

مسقط پایتخت کشور پادشاهی عمان می باشد که حدود 900 سال قدمت دارد. این شهر قدیمی مردمانی بسیار خونگرم، مهمان نواز و مذهبی دارد. که برای سنت و مسائل فرهنگی و دینی شان بسیار ارزش قائل می باشند به همین دلیل از گردشگران این شهر نیز توقع می رود که به این مسائل احترام بگذارند. به طور مثال: سعی کنید لباس مناسب و تقریباً پوشیده به تن کنید، تا جایی که می توانید دعوت و میهمان نوازی آن ها را رد نکنید، هیچ کدام از رسوم هایشان را به سخره نگیرید، با تمام خانم ها بسیار محترمانه رفتار کنید و قوانین اجتماعی را کاملاً رعایت کنید.

مسقط مقصدی بسیار خاص می باشد که معمولا به صورت تور برگذار نمی شود و تمام هزینه هتل و بلیط هواپیما خارجی آن به صورت جداگانه پرداخت می شود. می توانید برای تهیه بلیط ارزان تر، در سایت طاهاگشت بلیط خود را آنلاین خریداری کنید.

بلیط هواپیما مسقط

برای مشاهده قیمت و خرید بلیط هواپیما مسقط در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد (مسقط) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما مسقط مورد نظر اقدام نمایید .

     خرید بلیط هواپیما مسقط

لیست تمام خطوط هوایی که به مسقط پرواز دارند

 

ایرایندیاAI اتحاد ایرویزEY بریتیش ایرویزBA
عمان ایرWY ایجیپت ایرMS اتهیپین ایرلاینزET
قطر ایرویزQR آمریکن ایرلاینزAA هواپیمایی آسمانEP
فلای دبیFZ سعودی ایرلاینزSV هواپیمایی اماراتEK
سلام ایرQV ترکیش ایرلاینزTK سوئیس اینترنشنال ایرلاینزLX
کی ال امKL پگاسوس ایرلاینزPC  
آژانس هواپیمایی طاها گشت