آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران کلن

بلیط هواپیما تهران کلن

کلن

شهر کلن، یکی از اصلی ترین شهر های آلمان از نظر صنعت، تجارت، گردشگری، و رسانه می باشد؛ و با حدود 1061 میلیون نفر جمعیت چهارمین شهر بزرگ آلمان است.

 

فاصله تهران تا کلن اختلاف زمانی تهران و کلن
2253 مایل 6 ماه اول سال : 2:30 دقیقه
3625.85 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30 دقیقه

 

خرید بلیط هواپیما تهران کلن

برای خرید بلیط هواپیما تهران کلن با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (کلن) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی کلن

فرودگاه کلن که به طور رسمی به عنوان فرودگاه کلن بن یا کنراد آرانادو شناخته می شود. اصلی ترین فرودگاه سهر کلن آلمان و هفنمین فرودگاه پر جمعیت کشور از لحاظ ترافیک مسافری می باشد. فرودگاه کلن در 15 کیلومتری جنوب غربی مرکز شهر کلن قرار گرفته است و طبق آمار صورت گرفته در سال 2017 جابه جایی 12.385.233 مسافر را با 141.238 پرواز مدیریت کرده است. 5 تا از پرترددترین مسیر های فرودگاه کلن برلین، مونیخ، پالما دمالورکا، آنتالیا و لندن می باشد.

مدت زمان پرواز تهران به کلن و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 7 ساعت و 40 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت