آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

خرید بلیط هواپیما هامبورگ

سفر به هامبورگ

هامبورگ دومین بندر بزرگ اروپایی پس از بندر روتردام در کشور آلمان می باشد. این شهر با جمعیتی بالغ بر 1.5 میلیون نفر دومین شهر بزرگ آلمان می باشد. این شهر از نظر داشتن جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی خاص مانند داشتن 2300 پل درشهر حتی بیشتر از ونیز و امستردام، داشتن بیش از 14% فضای سبز و پارک، حمل و نقل بسیار ارزان، وجود کتاب و مجله در تمام اماکن عمومی مانند مترو و اتوبوس و ... بسیار مورد توجه تمام افراد در سراسر جهان قرار گرفته است.

پرواز مستقیم تهران به هامبورگ

پرواز مستقیم تهران به هامبورگ و بالعکس 5 ساعت و 30 دقیقه طول می کشد و تنها پرواز مستقیم بین تهران و هامبورگ توسط هواپیمایی ایران ایر انجام می شود. دیگر پروازهای فعال در این مسیر با حداقل یک توقف انجام می شود.

اطلاعات پرواز مستقیم تهران به هامبورگ ایران ایر

پرواز مستقیم تهران و هامبورگ توسط ایرلاین ایر، اولین و همچنین یکی از بهترین ایرلاین های کشور انجام می شود و اطلاعات کلی پرواز به صورت زیر می باشد:

  • روزهای پرواز مستقیم تهران هامبورگ ایران ایر

پرواز مستقیم تهران هامبورگ ایران ایر تنها یکبار در هفته در روزهای دوشنبه انجام می شود. پرواز برگشت هامبورگ به تهران نیز هر دوشنبه انجام می شود.

  • ساعات پرواز تهران هامبورگ ایران ایر

این پرواز یک روز در هفته و در ساعت 03:15 از تهران به سمت فرودگاه هامبورگ پرواز خواهد داشت. پرواز مستقیم بازگشت هامبورگ به تهران نیز همان روز (دوشنبه) ساعت 07:45 دقیقه به وقت محلی به سمت تهران حرکت خواهد کرد.

  • میزان بار مجاز برای بلیط هواپیما تهران هامبورگ ایران ایر

مسافران پرواز مستقیم تهران هامبورگ و پرواز بازگشت هامبورگ به تهران در کلاس اکونومی مجاز به حمل تنها 30 کیلوگرم بار و در کلاس بیزنیس 40 کیلوگرم می باشند.

  • جدول برنامه پروازی تهران به هامبورگ ایران ایر

روزهای پرواز

ساعات پروازی از ایران (به وقت تهران)

دوشنبه

03:15

 
  • جدول برنامه پروازی هامبورگ به تهران ایران ایر

روزهای پرواز

ساعات پروازی به ایران (به وقت محلی)

دوشنبه

07:45

 

بلیط هواپیما هامبورگ

 برای مشاهده قیمت و خرید بلیط هواپیما هامبورگ در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد (هامبورگ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام، ،پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود. توجه داشته باشید در صورت خرید بلیط هواپیما خارجی آنلاین از سایت طاهاکشت، بلیط شما بسیار ارزان تر حساب می شود.

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ،نوع پرواز، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما هامبورگ مورد نظر اقدام نمایید .

     خرید بلیط هواپیما هامبورگ

لیست تمام خطوط هوایی که به هامبورگ پرواز دارند

 

ایبریاIB یورو وینگسEW هواپیمایی اتریشیOS
ایرفلوتSU سان اکسپرسXQ یونایتد ایرلاینزUA
فین ایرAY بریتیش ایرویزBA آمریکن ایرلاینزAA
ایران ایرIR پگاسوس ایرلاینزPC تاپ پرتغال ایرلاینزTP
لوفتهانزاLH ترکیش ایرلاینزTK سکندینوین ایرلاینزSK
کی ال امKL هواپیمایی قشمQB سوئیس اینترنشنال ایرلاینزLX
آژانس هواپیمایی طاها گشت