آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در آنکارا

آنکارا

شهر آنکارا یا به نام قدیمی آنقره، پایتخت جمهوری ترکیه و مرکز اصلی فعالیت های تجاری، اقتصادی و سیاسی ترکیه می باشد. این شهر زیبا و قدیمی از لحاظ جغرافیایی دومین شهر بزرگ و پرجمعیت ترکیه می باشد. این شهر که از مناظر و اماکن تاریخی بسیار زیادی برخوردار است در کنار مسافران کاری خود، سالانه میزبان گردشگران زیادی از سراسر جهان می باشد.

رزرو هتل آنکارادر طاهاگشت

در سایت طاهاگشت امکان رزرو هرگونه هتل در آنکارا از گران قیمت ترین هتل تا هتل های کاملاً اقتصادی با موقعیت های مکانی و امکانات متفاوت فراهم می باشد.

جستجو و رزرو هتل

در قسمت جستجویی که در بالا صفحه قرار گرفته است، شهر مورد نظر ، تاریخ ورود و خروج ، تعداد اتاق و مسافرین را مشخص نمایید و در آخر گزینه جستجو را بزنید. نتیجه جستجو، تمام هتل های موجود برای آنکارابه همراه عکس و اطلاعات مختصری درباره هتل نمایش داده می شود. همچنین در مقابل نام هر هتل مجموع قیمت تمام مدت اقامت برای کل مسافران نشان داده می شود. حال پس از انتخاب هتل، گزینه رزرو را بزنید و پس از وارد کردن اطلاعات ، انتخاب اتاق ها و پرداخت اینترنتی هزینه اتاق، واچر هتل را دریافت نمایید.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش آنکارا آشنا خواهیم شد.

هتل پوینت آنکارا       5 ستاره

هتلی 5 ستاره و بزرگ در مرکز آنکارا که برای داشتن یک اقامت لوکس در پایتخت ترکیه انتخابی بسیار خوب می باشد. این هتل در منطقه تجاری و نزدیک به مراکز خرید مهم آنکارا واقع شده و به همین دلیل است که بسیار مورد توجه گردشگران می باشد. اتاق های لوکس و با امکانات این هتل عایق صدا بوده و در طول اقامت هیچ صدایی شما را آزار نمی دهد. همچنین تمامی اتاق ها نمایی بسیار زیبا از شهر آنکارا دارند.

هتل هالیدی این آنکارا      4 ستاره

هتلی 4 ستاره در فاصله نزدیک به مجلس و برخی اماکن تاریخی و تفریحی ترکیه می باشد که از سال 2012 که ساخت آن به پایان رسید افتتاح شد. این هتل دارای دکوراسیونی بسیار لوکس و مدرن می باشد و درست در منطقه ای قرار گرفته است که پر از سفارتخانه های مهم می باشد. بنابراین خوب است که بدانید این هتل همیشه پر از مسافر بوده و اگر قصد رزرو هتل  را دارید، چند هفته قبل باید اقدام به رزرو نمایید.

هتل گلد آنکارا       3 ستاره

 این هتل سه ستاره که درست در قلب آنکارا قرار گرفته است،  به غیر از امکانات استانداردی که در حد یک هتل سه ستاره دارد، از موقعیت جغرافیایی بسیار مناسبی برخوردار بوده و با چند دقیقه پیاده روی می توان به بسیاری از جاذبه های شهر دسترسی پیدا کرد. یکی دیگر از ویژگی های این هتل قیمت پایین آن می باشد .

هتل گلد آنکاراهتل هالیدی این آنکاراسوئیت هتل هالیدی این آنکاراهتل پوینت آنکارا

آژانس هواپیمایی طاها گشت