آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران سنت پترزبورگ

بلیط هواپیما تهران سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ

شهر سنت پترزبورگ دومین شهر پهناور روسیه می باشد که حدود 300 سال قدمت دارد و در بین سال های 1712 تا 1918 پایتخت این کشور بوده است. امروزه این شهر مرکز استان لینگراد روسیه بوده و مهم ترین مرکز فعالیت های اقتصادی و فرهنگی این کشور می باشد.به طوری که تنها در سال 2018، 8.5 میلیون گردشگر وارد این شهر شده اند.

 

فاصله تهران تا سنت پترزبورگ اختلاف زمانی تهران و سنت پترزبورگ
1922 مایل 6 ماه اول سال : 1:30دقیقه
3092 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران سنت پترزبورگ

برای خرید بلیط هواپیما تهران سنت پترزبورگ با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (سنت پترزبورگ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین الملی سنت پترزبورگ

فرودگاه سنت پترزبورگ یا پالکوو، که در شهر سنت پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه قرار دارد. این فرودگاه در 23 کیلومتری جنوب مرکز شهر قرار دارد و دارای یک ترمینال مسافربری بزرگ میباشد که هم پرواز های داخلی و هم پرواز های بین المللی فرودگاه از این قسمت صورت می گیرد.

ساخت این ترمینال در سال 2010 آغاز و در 3 دسامبر 2013 افتتاح شد و تا پایان سال 2014 تمام پرواز های فرودگاه از ترمینال قدیمی به این ترمینال که ظرفیت 17 میلیون مسافر را دارد منتقل شد.

مدت زمان پرواز تهران به سنت پترزبورگ و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود ساعت 4 و 50 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت