آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ دومین شهر بزرگ روسیه پس از مسکو با بیش از 6.2 میلیون نفر جمعیت می باشد. قدمت این شهر مربوط به سال 1702، زمانی که پیتر کبیر دستور ساخت این شهر را داد باز می گردد. سنت پترزبورگ پس از ساخته شدن تا سال 1918 پایتخت این کشور پهناور بود. به همین دلیل پر از جاذبه های مهم تاریخی و کاخ های مجلل می باشد. در حال حاضر سنت پترزبورگ نیز همانند مسکو از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

رزرو هتل سنت پترزبورگ در طاهاگشت

در سايت طاهاگشت اين امکان وجود دارد که به صورت آنلاين از میان تمام هتل های موجود و مناسب با خواسته شما، رزرو هتل سنت پترزبورگ خود را با مناسب ترین قیمت انجام داده و به صورت آنی واچر را دریافت نمایید.  همچنین می توانید در صورت نیاز به راهنمایی از کانتر های مربوطه آژانس کمک بگیرید.

جستجو و رزرو هتل

براي جستجو و رزرو هتل، در سرچ باکس بالاي صفحه شهر مورد نظر، تاريخ ورود و خروج، تعداد اتاق و مسافرين را مشخص نماييد و در آخر گزينه جستجو را بزنيد. نتيجه جستجو، تمام هتل هاي موجود براي سنت پترزبورگ به همراه عکس و اطلاعات مختصري درباره هتل ها می باشد، که نمايش داده مي شود. همچنين در مقابل نام هر هتل مجموع قيمت تمام مدت اقامت براي کل مسافران نشان داده مي شود. حال پس از انتخاب هتل، گزينه رزرو را بزنيد و پس از وارد کردن اطلاعات، انتخاب اتاق ها و پرداخت اينترنتي هزينه اتاق، واچر هتل را دريافت نماييد.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش سنت پترزبورگ آشنا خواهيم شد.

هتل چهار فصل سنت پترزبورگ  /  Four Seasons Hotel Lion Palace St. Petersburg    5 ستاره

هتل چهار فصل يا فور سيزن، هتلي زنجيره اي است که يکي از آن ها درست در قلب شهر سنت پترزبورگ  و 300 متري ميدان اصلی واقع شده است. اين هتل يکي از بهترين گزينه هاي لوکس اقامت در سنت پترزبورگ روسيه مي باشد. تمامي اتاق هاي اين هتل 5 ستاره داراي سيستم تهويه هوا، تلويزيون تخت، دي وي دي پلير، ميني بار و دستگاه قهوه جوش، اينترنت رايگان، و دو خط تلفن مي باشد. از ويژگي هاي بسيار خوب اين هتل نزديکي و دسترسی راحت مسافران این هتل به جاذبه هاي دیدني و تفريحي اصلی شهر مي باشد.

هتل هالیدی این اکسپرس سنت پترزبورگ  /   Holiday Inn St. Petersburg Moskovskye Vorota    4 ستاره

هتل هاليدي اين اکسپرس  واقع در سنت پترزبورگ روسيه در ساختماني قديمي مربوط به قرن 18 ميلادي در حال قعاليت مي باشد. اين هتل يکي از مناسب ترين پيشهادات از ميان هتل هاي 4 ستاره کل شهر مي باشد به طوري که با وجود 4 ستاره بودن هتل، رتبه اي همانند هتل هاي 5 ستاره گرفته است. مسافران اين هتل از هر گونه امکاناتي که بخواهند برخوردار مي باشند. و از همه مهم تر به دليل موقعيت مناسب هتل دسترسي بسيار راحتي به تمامي مکان هاي مهم شهر همچون ميدان مرکزی و تمامي جاذبه هاي اطراف آن دارند.

هتل آیبیس سنت پترزبورگ   /    Ibis St Petersburg Centre Hotel     3 ستاره

اين هتل يکي از هتل هاي زير مجموعه ي هتل آيبيس مي باشد. هتل هاي آيبيس در تمامي جهان سه ستاره دارند. اما با اين وجود هميشه از موقعيت جغرافيايي مناسب، امکانات کامل، قيمت ارزان و اقتصادي و از همه مهم تر تميزي و امنيت کافي برخوردار هستند. به طور کلی می توان هتل های آبیس را بهترین هتل های 3 ستاره جهان معرفی کرد.

 

هتل چهار فصل سنت پترزبورگاتاق های هتل چهار فصل سنت پترزبورگهتل هالیدی این سنت پترزبورگهتل آیبیس سنت پترزبورگ

آژانس هواپیمایی طاها گشت