آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران مسکو

بلیط هواپیما تهران مسکو

مسکو

مسکو، پایتخت بزرگترین کشور جهان، با 2561 کیلومتر مربع مساحت، در روسیه اروپایی واقع شده است. این شهر بزرگ پر از جاذبه های منحصر به فرد می باشد اما میدان سرخ و کاخ کرملین 900 سال است که قلب تاریخی، جغرافیایی و معنوی مسکو می باشند.

 

فاصله تهران تا مسکو اختلاف زمانی تهران و مسکو
1533 مایل 6 ماه اول سال :30 دقیقه
2467.12 کیلومتر 6 ماه دوم سال :1:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران مسکو

برای خرید بلیط هواپیما تهران مسکو با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( مسکو ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

 

فرودگاه شرمتیوو

شرمتیوو یکی از سه فودگاه بین المللی و مهم مسکو در 29 کیلومتری مسکو می باشد ؛ که از سال 1959 میلادی مشغول به کار است. در حال حاضر این فرودگاه بین المللی شلوغ ترین فرودگاه مسکو و قطب اصلی شرکت هواپیمایی آئروفلوت می باشد.

 

فرودگاه ونکووا

ونکووا در ژوئن سال 1941 در 28 کیلومتری جنوب غربی مسکو ، روسیه واقع شده است. در سال 2003 دولت فدرال سهام فرودگاه را به دولت مسکو انتقال داد ؛ و پس از آن برنامه بزرگ بازسازی و توسعه استراتژیک آن آغاز شد. امروزه این فرودگاه سومین فرودگاه شلوغ در روسیه می باشد.

 

فرودگاه دوموده دوو

دوموده دوو، بزرگترین فرودگاه روسیه از نظر ترافیک مسافری و یکی از سه فرودگاه بین المللی و مهم مسکو می باشد. فرودگاه بین المللی دوموده دوو در 42 کیلومتری جنوب شرقی مرکز مسکو قرار دارد.

مدت زمان پرواز تهران به مسکو و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 3 ساعت و 37 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت