آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

خرید بلیط هواپیما مادرید

سفر به مادرید

مادرید پایتخت اسپانیا می باشد. که پس از لندن و پاریس سومین شهر بزرگ اتحادیه اروپا محسوب می شود. این شهر با 604.3 کیلومتر مربع مساحت و جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیاری همچون کاخ سلطنتی، موزه دل پرادو، موزه مردم، پارک رتیرو، طاق پیروزی، معبد بودا و ... سالانه میزبان میلیون ها گردشگر خارجی می باشد.

مادرید دارای آب و هوایی نیمه استوایی و معتدل می باشد که به طور میانگین درجه دمای هوا در طول روز 19.9 و در طول شب 10.1 می باشد. که تابستان هایی گرم و زمستان هایی سرد به همراه دارد. اگر مایل به سفر به این شهر اروپایی هستید بهتر است بلیط هواپیما خارجی خود را در فصل بهار یا پاییز خریداری کنید تا بتوانید به طور کامل از شهر لذت ببرید. 

بلیط هواپیما مادرید

برای مشاهده قیمت و خرید بلیط هواپیما مادرید در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد (مادرید) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما مادرید مورد نظر اقدام نمایید .

خرید بلیط هواپیما مادرید

لیست تمام خطوط هوایی که به مادرید پرواز دارند

 

ایرکاناداAC ایرفرانسAF بریتیش ایرویزBA
ایرچایناCA کی ال امKL ترکیش ایرلاینزTK
فین ایرAY قطر ایروزیزQR یونایتد ایرلاینزUA
آلیتالیاAZ ایتالیا ایرIG پگاسوس ایرویزPC
لوفتهانزاLH دلتا ایرلاینزDL رویال ایر ماروکAT
ایرفلوتSU آمریکن ایرلاینزAA چاینا ایسترن ایرلاینزMU
آژانس هواپیمایی طاها گشت