آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران بارسلونا

بلیط هواپیما تهران بارسلون

بارسلون

بارسلونا پایتخت اسپانیا و پس از مادرید دومین شهر قدیمی اروپا می باشد که به روی فلاتی در کنار دریای مدیترانه به وسعت 101 کیلومتر مربع با جمعیتی بیش از 20 میلیون نفر قرار گرفته است. تقریباً بیش از 70 درصد شهر بارسلونا را مناطق دیدنی و گردشگری تشکیل می دهد که کاملاً در اختیار مسافران وتوریست های شهر قرار دارد .

 

فاصله تهران تا بارسلون اختلاف زمانی تهران و بارسلون
2657 مایل 6 ماه اول سال :3:30 دقیقه
4276.03 کیلومتر 6 ماه دوم سال :2:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران بارسلون

برای خرید بلیط هواپیما تهران بارسلون با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (بارسلون)، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازپایین ترین قیمت آن ها نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه ال پارت بارسلونا

 

ال پارت بارسلونا دومین فرودگاه اسپانیا است و از طرق یک بزرگراه 17 کیلومتری به بارسلونا وصل شده است . این فرودگاه در سال 2016 بیش از 44.1 میلیون نفر مسافر را جابه جا کرده است و مرکز فعالیت شرکت های ویولینگ و ایر اروپا می باشد . بیشتر پرواز های این فرودگاه به مقصد اروپا می باشد اما پرواز هایی به سمت آمریکا لاتین ، ایالات متحده و آسیا نیز در این فرودگاه صورت می گیرد .

فرودگاه های دیگر

 

جیرونا کاستا براوا در 90 کیلومتری شمال ، فرودگاه رئوس در 77 کیلومتری جنوب و فرودگاه ال لیدا-الگوآیر در 150 کیلومتری غرب بارسلونا نیز از فرودگاه های فعال شهر می باشند که پرواز های ارزان قیمت و داخلی در این فرودگاه ها صورت می گیرد . همچنین فرودگاه کوچک سابادل در مجاور شهر سابادل قرار دارد و به آموزش خلبانان و انجام پرواز های خصوصی اختصاص داده شده است .

مدت زمان پرواز تهران به بارسلون و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 6 ساعت و 24 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت