آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران مادرید

بلیط هواپیما تهران مادرید

مادرید

مادرید پایتخت سرزنده و پرجنب و جوش اسپانیا می باشد. و شهرت خاصی در فوتبال، موسیقی و اماکن تاریخی دارد. این شهر نسبت به باقی شهر های اسپانیا قدمت کمتری دارد. اما بیش از آن ها زیبا و دارای مکان های گردشگری و دیدنی می باشد به طوری که گردشگران بسیاری را از سراسر جهان مجذوب خود کرده است.

 

فاصله تهران تا مادرید اختلاف زمانی تهران و مادرید
2970 مایل 6 ماه اول سال : 2:30 دقیقه
4779.75 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران مادرید

برای خرید بلیط هواپیما تهران مادرید با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (مادرید) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی مادرید

فرودگاه مادرید که به وطر رسمی با نام آدولفو سوارز باخاراس مادرید شناخته می شود، در منطقه باخاراس در محدوده شهر مادرید، 9 کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است. این فرودگاه به همراه فرودگاه بارسلونا-ال پارت پرترددترین فرودگاه بین المللی اسپانیا می باشد. همچنین یکی از بزرگترین فرودگاه های اروپا در کنار فرودگاه شارل دوگل فرانسه است. فرودگاه مادرید دارای 5 ترمینال مسافربری و باری می باشد. تنها در سال 2017 حدود 53.402.506 مسافر در این فرودگاه جابه جا شده اند.

مدت زمان پرواز تهران به مادرید و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 8 ساعت و 35 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت