برای سفر بعدی حتماً تور تفلیس را انتخاب کنید. با سفر به تفلیس شما به پایتخت زیبای گرجستان، مقصد میلیون ها گردشگر در سال، سفر خواهید کرد. تفلیس شهری تاریخی است که در قدمتش به قرن پنجم میلادی باز می گردد. این شهر از ابتدا پایتخت امپراتور های بسیاری بوده است. و امروزه نیز بنا به دلایل فراوان و جاذبه های گردشگری خاص به مقصدی محبوب تبدیل شده است.

این شهر به دلیل نزدیکی جغرافیایی و داشتن تقریباً هزینه های کم و همچنین بدون نیاز به ویزا به مقصدی محبوب برای گردشگران ایرانی تبدیل شده است. البته نمی توان محبوبیت این شهر را تنها به خاطر نزدیکی و قیمت پایین هزینه ها دانست. تفلیس به اندازه ای زیبا و جذاب می باشد که همه را شیفته خود خواهد کرد.

خرید 100% آنلاین تور تفلیس

رزرو آنلاین تور تفلیس

راهنماي خريد آنلاين تور تفلیس در سایت طاهاگشت:

جهت فرایند خرید تور تفلیس به صورت آنلاین، می بایست در جدول بالا (در قسمت پرواز+هتل | تور) مبدا و مقصد تور، تاریخ رفت و برگشت، تعداد مسافرین و تعداد اتاق های مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس با کلیک بر روی دکمه جستجو جزییات کامل تور مورد نظر خود را مشاهده، و سپس نسبت به خرید آن اقدام نمایید.

شما می توانید با انتخاب هتل مورد نظر خود از بین صدها هتل و همچنین انتخاب پرواز خود از بین صدها پرواز موجود تور دلخواه خود را ایجاد و سپس نسبت به خرید آنلاین اقدام نمایید.

در نظر داشته باشید خرید تور شما به صورت صد در صد آنلاین می باشد و بلافاصله بعد از انجام تراکنش بانکی، بلیط هواپیما و واچر قطعی هتل به همراه توضیحات لازم جهت استفاده از تور خود را دریافت می نمایید.

همچنین شما می توانید جهت رزرو تلفنی، پکیج های تور تفلیس را مشاهده و سپس از طریق شماره 02124825000 با کارشناسان فروش تلفنی تور تفلیس طاهاگشت تماس حاصل نمایید