آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران تایلند

بلیط هواپیما تهران تایلند

تایلند

تایلند، نام کشوری پادشاهی در جنوب شرقی آسیا است که تا نیمه دوم قرن بیستم، عمدتاً مشغول به کشاورزی بود، اما از دهه 1960 تعداد زیادی از مردم به شهر ها به ویژه بانکوک نقل مکان کردند و به مرور زمان تبدیل به کشوری محبوب در لیست گردشگران شد. نام این کشور در زبان تایلندی به معنای سرزمین آزاد می باشد و از آن جهت که تا به حال مستعمره هیچ کشوری نبوده است. همه این اسم را کاملاً برازنده تایلند می دانند.

فقط دو تا از ویژگی های خاص این کشور داشتن 1400 جزیره که اکثراً هم توریستی می باشند، و 3500 معبد که هیچ یک شبیه به دیگری نیست، می باشد.

 

فاصله تهران تا تایلند اختلاف زمانی تهران و تایلند
3167 مایل 6 ماه اول سال :4:30 دقیقه
5097کیلومتر 6 ماه دوم سال :3:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران تایلند

برای خرید بلیط هواپیما تهران تایلند با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( تایلند) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو بالا لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین بلیط هواپیما نمایش داده می شود. شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاین خاصی یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه های تایلند

 

کشور توریستی تایلند، دارای چندین فرودگاه بین المللی و داخلی در سراسر کشور می باشد. اما فرودگاه سورونابومی در بانکوک اولین و مهم ترین این فرودگاه ها می باشد.

سورونابومی

 

این فرودگاه در سال 2006 شروع به فعالیت کرد و امروزه پر رفت و آمدترین فرودگاه تایلند و از بزرگترین فرودگاه های آسیا می باشد. بیش از 80 ایرلاین از سراسر جهان به این فرودگاه پرواز دارند و مرکز اصلی فعالیت خطوط هوایی تای ایرویز، تای اسمایل ایرویز و بانکوک ایرویز است.

مدت زمان پرواز تهران به پکن و بالعکس، بسته به نوع هواپیما، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی، ح7 تا 9ساعت به طول می انجامد.

آژانس هواپیمایی طاها گشت