آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در بانکوک

هتل بانکوک

شهر بانکوک، پایتخت تایلند به دلیل محبوبیت بسیاری که در سراسر جهان پیدا کرده است، نسبت به شهر های دیگر جهان بیشترین تعداد بازدیدکنندگان را دارد. این شهر با داشتن جزایر و مناظر طبیعی، معابد متعدد و هزاران امکانات تفریحی و مراکز خرید می تواند هر فرد را با هر سلیقه ای مجذوب خود کند.

رزرو هتل بانکوک در طاهاگشت

در سایت طاهاگشت این امکان وجود دارد که شما در میان صد ها هتل موجود در سراسر شهر، متناسب با  خواسته خود برای رزرو هتل بانکوک اقدام نمایید.

جستجو و رزرو هتل

در قسمت جستجویی که در بالا صفحه قرار گرفته است، شهر مورد نظر ، تاریخ ورود و خروج ، تعداد اتاق و مسافرین را مشخص نمایید و در آخر گزینه جستجو را بزنید. نتیجه جستجو، تمام هتل های موجود برای بانکوک به همراه عکس و اطلاعات مختصری درباره هتل نمایش داده می شود. همچنین در مقابل نام هر هتل مجموع قیمت تمام مدت اقامت برای کل مسافران نشان داده می شود. حال پس از انتخاب هتل، گزینه رزرو را بزنید و پس از وارد کردن اطلاعات ، انتخاب اتاق ها و پرداخت اینترنتی هزینه اتاق، واچر هتل را دریافت نمایید.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش بانکوک آشنا خواهیم شد.

هتل ایتاس لومپینی   5 ستاره

این هتل 5 ستاره با داشتن 20 اتاق لوکس با امکاناتی فوق العاده دارای موقعیت مکانی بسیار مناسبی می باشد. اولین ایستگاه مترو تنها در 80  متری هتل قرار دارد. همچنین در نزدیکی پارک لومپینی، موزه جیم تامپسون، جاده سیلیوم، مراکز خرید سیلیوم، ساترن و پراتونام از مهم ترین جاذبه های گردشگری این شهر قرار گرفته است.

هتل مجستیک گرند      4 ستاره

این هتل مدرن و بزرگ، محل اقامت مسافران زیادی از سراسر جهان و همچنین گردشگران ایرانی می باشد. این هتل از نظر امکانات بسیار کامل بوده و در حد یک هتل 4 ستاره بسیار خوب در خدمت مسافران خود می باشد.

این هتل دارای امکاناتی نظیر استخر روباز، سال ورزشی، سونا خشک و سونا بخار،اتوشویی، خشک شویی، کافه و رستوران های متعدد و ... می باشد.

هتل فرست      3 ستاره

این هتل با مابقی هتل های سه ستاره بانکوک تفاوتی بزرگ دارد که آن را به یکی از بهترین هتل های 3 ستاره  جهان تبدیل کرده است. که این ویژگی مهم نزدیکی هتل فرست به مراکز خرید مهم بانکوک و مرکز شهر می باشد. نزدیک بودن مسافر به مراکز مهم  شهر یکی از عوامل مهمی می باشد که در ستاره دار شدن هتل نقش موثری دارد.

هتل فرست بانکوکهتل مجستیک بانکوکهتل لومپینی بانکوکهتل مجستیک گرند

آژانس هواپیمایی طاها گشت