آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران وین

وین   بلیط هواپیما تهران وین

شهر وین پایتخت کشور اتریش، کوچکترین بخش از 9 ایالت تشکیل دهنده اتریش می باشد اما از نظر جمعیت، پر جمعیت ترین شهر کشور می باشد. در شهر وین به دلیل وجود برخی از دفاتر سازمان های مهم جهانی مانند: اوپک، سازمان ملل متحد و انرژی اتمی این شهر از نظر سیاسی اهمیت فراوانی یافته است.

 

فاصله تهران تا وین اختلاف زمانی تهران و وین
1970 مایل 6 ماه اول سال : 2:30 دقیقه
3169.99 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران وین

برای خرید بلیط هواپیما تهران وین با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (وین) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی وین

 

فرودگاه بین المللی وینف واقع در 18 کیلومتری جنوب شرقی شهر، سال ها می باشد که به عنوان اصلی ترین فرودگاه کشور و قطب مرکزی فعالیت شرکت هواپیمایی آسترین ایرلاینز مشغول به کار می باشد. این فرودگاه در سال 1938 برای انجام فعالیت های نظامی در جنگ جهانی تاًسیس و بعد ها در بین سال های 1950 تا 1959 به فرودگاه مسافربری تغییر کاربری داد. این فرودگاه دارای 4 پایانه مسافری در ساختمان های مجزا و مجهز به تمامی امکانات رفاهی مورد نیاز مسافر مانند: سرویس حمل و نقل ویژه معلولین، خدمات بسته بندی بار و چمدان، سالن کنفرانس و جلسه، پارکینگ، رستوران و کافی شاپ، امکانات پزشکی، اینترنت Wi-Fi، صندوق امانات، هتل و ... می باشد.

 

مدت زمان پرواز تهران به وین و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 4 ساعت و 43 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت