آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران سیدنی

بلیط هواپیما تهران سیدنی

سیدنی

سیدنی ، پایتخت کشور استرالیا است که در سواحل اقیانوس آرام واقع شده است . این شهر بزرگ با جاذبه های بی شمار خود در تمام فصول سال درخشان و جذاب می باشد . بدون در نظر گرفتن آب و هوا ، در این شهر همیشه چیزی برای دیدن ، انجام دادن و کشف کردن وجود دارد . به توصیه گردشگران برای لذت بردن از مناظر دیدنی سیدنی در بهترین شرایط آب و هوایی ، هیچ زمانی بهتر از فصل بهار ، از ماه سپتامبر تا نوامبر وجود ندارد . اما اگر شما سرما را بر گرما ترجیح می دهید ؛ به ویژه اگر از گرما تابستان شمالی فراری باشید ؛ بهترین زمان سفر به سیدنی برای شما در طول زمستان از 1 ژوئن تا 31 اوت است .با توجه به این که سیدنی زمستان های سنگینی ندارد ، آب و هوا شهر به طور کلی لذت بخش می باشد .

 

فاصله تهران تا سیدنی اختلاف زمانی تهران و سیدنی
8023 مایل 6 ماه اول سال :8:30 دقیقه
12911.77 کیلومتر 6 ماه دوم سال :7:30 دقیقه

 

خرید بلیط هواپیما تهران سیدنی

برای خرید بلیط هواپیما تهران سیدنی با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( سیدنی ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین آن ها نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه سیدنی

 

فرودگاه بین المللی کینگزفرد اسمیت یا فرودگاه بین المللی سیدنی در سال 1919 در 8 کیلومتری سیدنی شروع به فعالیت کرد . این فرودگاه که یکی از قدیمی ترین فرودگاه های جهان محسوب می شود با 3 ترمینال مسافری ، 7 ترمینال باری و 3 باند فرود ، توانست در سال 2016-2017 جا به جایی 42.6 میلیون مسافر و 348904 فروند هواپیما را مدیریت کند ؛ و سی و هشتمین فرودگاه شلوغ جهان شود . فرودگاه بین المللی کینگز فرد اسمیت سیدنی به طور مستقیم به 47 مقصد داخلی و 43 فرودگاه بین المللی در سراسر جهان پرواز انجام می دهد .

مدت زمان پرواز تهران به بانکوک و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 19 ساعت و 21 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت