آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران ملبورن

بلیط هواپیما تهران ملبورن

ملبورن

ملبورن بزرگترین شهر و یکی از باورنکردنی ترین شهر های استرالیا، با معماری های بی نظیر، کار های هنری شگفت انگیز و غذاهای خوشمزه می باشد. که جز سرمایه های ایالت ویکتوریا در جنوب شرق کشور در کنار رود یارا و خلیج فیلیپ می باشد. شهر ملبورن در استرالیا لقب بوستان را دارد، و چندین بار به عنوان بهترین شهر برای زندگی در سراسر جهان انتخاب شده است.

 

فاصله تهران تا ملبورن اختلاف زمانی تهران و ملبورن
7838 مایل 6 ماه اول سال : 8:30 دقیقه
12614.04 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 7:30 دقیقه

بلیط هواپیما تهران ملبورن

برای خرید بلیط هواپیما تهران ملبورن با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (ملبورن) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه های ملبورن

 

فرودگاه بین المللی ملبورن که با نام فرودگاه Tullamarine نیز شناخته می شود، فرودگاه اصلی شهر ملبورن و دومین فرودگاه شلوغ استرالیا می باشد. این فرودگاه در سال 1970 در 19 کیلومتری شمال غرب ملبورن ساخته و جایگزین فرودگاه Essendon شد.

 

فرودگاه ملبورن دارای 4 پایانه می باشد که یکی از آن ها مربوط به پرواز های بین المللی، یکی برای پرواز های ارزان داخلی و 2 تای بعدی فقط مربوط به پرواز های داخلی می باشند.

مدت زمان پرواز تهران به ملبورن و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 18 ساعت و 52 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت