آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران پاریس

بلیط هواپیما تهران پاریس

پاریس

پاریس، پایتخت فرانسه ، با بیش از 3 میلیون نفر جمعیت در شمال این کشور واقع شده است. پاریس یکی از بزگترین مناطق اروپایی، و شهری پر اهمیت از نظر کسب و کار ، قدمت تاریخی ، فکری ، دیپلماتیک ، مذهبی و گردشگری ، در فرانسه می باشد .

 

فاصله تهران تا پاریس اختلاف زمانی تهران و پاریس
2618 مایل 6 ماه اول سال :3:30 دقیقه
4213.26 کیلومتر 6 ماه دوم سال :2:30 دقیقه

 

خرید بلیط هواپیما تهران پاریس

برای خرید بلیط هواپیما تهران پاریس با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( پاریس ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب از کم قیمت ترین آن ها نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

 

فرودگاه شارل دوگل پاریس / Paris Charles De Gaulte Airport

 

بزرگترین فرودگاه و قطب اصلی حمل و نقل فرانسه می باشد . همچنین این فرودگاه شارل دوگل به عنوان شلوغ ترین و دومین فرودگاه بزرگ اروپا معرفی شده است. این فرودگاه به نام رهبر نیروهای فرانسوی در جنگ جهانی دوم و رئیس جمهور این کشوردر سال 1959-1969 شاری دوگل نامگذاری شده است . اما به علت موقعیت این فرودگاه در 25 کیلومتری شمال شرق پاریس واقع در شهر کوچک رویسی (Roissy ) ؛ با نام این شهر نیز شناخته می شود .

 

فرودگاه اورلی پاریس / Orly Airport

 

قبل از ساخت فرودگاه شارل دو گل ، این فرودگاه مرکز اصلی پرواز های فرانسه بوده است . البته امروزه نیز به عنوان دومین فرودگاه مهم پاریس و مرکز مهم برای پرواز های خارجی و داخلی فرانسه می باشد . فرودگاه اورلی در جنوب فرانسه در اورلی و ویل نو اوروا (Villeneuve-le-Roi ) قرار گرفته است ؛ که از طریق بزرگراهی مستقیم به پاریس متصل می شود .

 

فرودگاه بووه تیه / Beauvaise-Tille Airport

 

این فرودگاه بین المللی کوچک در 80 کیلومتری شمال پایتخت قرار دارد . در فرودگاه بووه تیه پاریس در یک روز عادی حدود 50 پرواز انجام می شود و پذیرای 3.6 میلیون مسافر می باشد و در سال 2016 دهمین فرودگاه شلوغ فرانسه معرفی شد .

مدت زمان پرواز تهران به پاریس و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 6 ساعت و 16 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت