آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

بلیط هواپیما تهران اصفهان

شهر اصفهان

شهر اصفهان، سومین شهر پر جمعیت ایران و یکی از محبوب ترین شهر های جهان از نظر گردشگری می باشد. این شهر در زمان حکومت سلسله های گوناگون، حاکم بر ایران، به ویژه بیشترین زمان در دوران حکومت صفویان پایتخت بوده است. اصفهان به دلیل داشتن بیش از 6 هزار بنای تاریخی منحصر به فرد با معماری های بی نظیر اسلامی به – اصفهان نصف جهان- شهرت یافته است.همچنین سوم اردیبهشت ماه هم زمان با سالروز تولد شیخ بهایی، روز اصفهان نامگذاری شده است.

بلیط هواپیما تهران اصفهان

برای خرید بلیط هواپیما تهران اصفهان، در قسمت جستجو در ابتدا صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً (تهران) و مقصد (اصفهان)، تمامی بلیط های موجود از پایین ترین قیمت، به صورت صعودی قابل مشاهده می باشد. طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز تهران اصفهان را به صورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

بهترین زمان سفر به اصفهان

شهر اصفهان در مرکز فلات ایران، در ناحیه نیمه بیابانی واقع شده است؛ ودارای آب وهوایی معتدل و خشک می باشد. در تابستان های گرم اصفهان دمای هوا حدوداً به 40 درجه سانتی گراد نیز می رسد. و زمستان های سردش کمی با بارش برف همراه می باشد. به طور کلی زمان پیشنهادی سفر به اصفهان فصل بهار و پاییز می باشد. اما اصفهان به قدری محبوب و جذاب می باشدکه شرایط آب و هوا آخرین مسئله برای انتخاب زمان سفر به این شهر می باشد.

بلیط هواپیما تهران اصفهان

جاذبه های مهم گردشگری اصفهان

 

میدان نقش جهان پل خواجو اصفهان چهل ستون اصفهان توحیدخانه اصفهان
بازار قیصریه سی و سه پل مسجد جامع یا جمعه سردر قیصریه اصفهان
عمارت عالی قاپو کلیسا و موزه وانک مدرسه چهار باغ مسجد حکیم اصفهان
مسجد امام اصفهان آتشگاه اصفهان کاخ چهلستون مسجد سید اصفهان
مسجد شیخ لطف اله منارجنبان اصفهان آکواریوم ناروژان قلعه سارویه اصفهان
کاخ هشت بهشت باغ پرندگان اصفهان    

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت