آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما اصفهان به تهران

سفر به اصفهان

شهر زیبای اصفهان که از گذشته ها جزء مهم ترین مراکز زندگی و شهر نشینی در ایران وبده است. این شهر در سال 1319 طبق سرشماری که در ایران انجام شد. حدود 204.600 نفر جمعیت داشت. در حال حاضر طبق آخرین سرشماری در سال 1390، دارای 4.2 میلیون نفر جمعیت می باشد. این شهر به واسطه داشتن بنناهای تاریخی گوناگون با معماری اسلامی بی نظیر، پل های سرپوشیده، مسجدهای منحصر به فرد، و به عنوان اولین شهر صنایع دستی و هنری ایران، لقب نصف جهان را گرفته است.

بلیط هواپیما اصفهان به تهران

برای مشاهده و خرید بلیط هواپیما اصفهان به تهران ، در قسمت جستجو پرواز، شهر مبداً (اصفهان) و مقصد (تهران)، تعداد مسافران بزرگسال و کودک، و تاریخ سفر خود را مشخص نمایید؛ تا بلیط های موجود از تمام ایرلاین های ارائه دهنده نمایش داده شود. اگر در هنگام خرید ایرلاین خاصی مد نظر شما است. می توانید از گزینه های سمت راست صفحه ایرلاین مورد نظر را انتخاب نمایید تا فقط بلیط های مربوط به ایرلاین مورد نظر نمایش داده شود.

قیمت بلیط هواپیما اصفهان

شهر اصفهان در دامنه شرقی رشته کوه زاگرس و در کنار زاینده رود قرار گرفته است. و به طور کلی باعث به وجود آمدن آب و هوایی نیمه خشک و معتدل شده است. از همین نظر بهار و پاییز را بهترین زمان برای سفر به اصفهان پیشنهاد شده است. اما از آن جایی که تابستان بهترین زمان برای سفر خانواده ها می باشد. با وجود گرمای زیاد اصفهان همیشه مملو از گردشگر می باشد. و شاید کمی در زمستان از تعداد گردشگران کمی کاسته شود. که همین باعث ارزان قیمت تر شدن بلیط هواپیما اصفهان می شود. در کل شما همیشه می توانید ارزان ترین بلیط هواپیما داخلی را از سایت طاهاگشت خریداری کنید.

ساعت و تاریخ پرواز، کلاس پروازی، چارتر یا سیستمی بودن بلیط، و شرکت هواپیمایی ارائه دهنده، همگی مواردی هستند که می توانند قیمت بلیط را تغییر دهند.

  بلیط هواپیما اصفهان به تهران

سوغات اصفهان

 

انواع گز شیرینی برنجی خاتم کاری صنایع دستی میناکاری
پولکی شیرینی کرکی طلا سازی صنایع دستی قلم زنی
برشتوک سوهان عسلی نمد مالی صنایع دستی قلاب دوزی
نبات زعفرانی عسل فریدونشهر مسگری صنایع دستی گلابتون دوزی
پسته نایین کاشی سازی قلمکاری پارچه صنایع دستی ملیله کاری
جوز قندی پوستین دوزی    

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت