آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در اصفهان

اصفهان

اصفهان یکی از شهر های مهم ایران درست در 406 کیلومتری تهران قرار گرفته است. این شهر با داشتن 1.6 میلیون نفر جمعیت پس از تهران و مشهد سومین شهر پرجمعیت ایران می باشد. موقعیت جغرافیایی مناسب این شهر و دسترسی آسان آن هم از شهر های جنوبی و هم از شهر های شمالی، اصفهان را مقصد سفر تعطیلات بسیاری از افراد ر سراسر ایران کرده است. البته اصفهان به جهت داشتن بناهای اسلامی با معماری های منحصر به فرد بسیار زیاد، در میان گردشگران جهانی نیز به شهرت خاصی رسیده است.

رزرو هتل اصفهان در طاهاگشت

به راحتی می توانید برای رزرو هتل اصفهان در سایت طاهاگشت، در میان تمامی هتل های موجود، متناسب با خواسته خود و مناسب ترین قیمت هتل را رزرو نمایید.

جستجو و رزرو هتل

در قسمت جستجویی که در بالا صفحه قرار گرفته است، شهر مورد نظر، تاریخ ورود و خروج، تعداد اتاق و مسافرین را مشخص نمایید. و در آخر گزینه جستجو را بزنید. نتیجه جستجو، تمام هتل های موجود برای اصفهان  به همراه عکس و اطلاعات مختصری درباره هتل نمایش داده می شود. همچنین در مقابل نام هر هتل مجموع قیمت تمام مدت اقامت برای کل مسافران نمایش داده می شود. حال پس از انتخاب هتل، گزینه رزرو را بزنید و پس از وارد کردن اطلاعات، انتخاب اتاق ها و پرداخت اینترنتی هزینه اتاق، واچر هتل را دریافت نمایید.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش اصفهان آشنا خواهیم شد.

هتل عباسی اصفهان    5 ستاره

این هتل یکی از قدیمی ترین و بزرگترین هتل های ایران می باشد؛ که در ساختمانی کهنکه متعلق به کاروانسرایی مربوط به سال 1128 که به دستور شاه حسین صفوی ساخته شده بود قرار دارد. البته تاکنون در این هتل بازسازی های متعددی صورت گرفته و هم اکنون بسیار تمیز و با امکاناتی کامل و مدرن در اختیار مسافران قرار گرفته است. این هتل بزرگ که درست درقلب اصفهان قرار گرفته است می تواند هم زمان پذیرای 1500 مسافر باشد. هتل شاه عباسی دارای 14 تالار، رستوران، کافه، چایخانه و ... می باشد که در طول روز به غیر از میهمانان خود پذیرای مسافران و میهمانان دیگر نیز می باشد.

هتل آسمان اصفهان    4 ستاره

هتل آسمان اصفهان در کنار زاینده رود در 13 طبقه، در سال 1384 به بهره برداری رسید. این هتل که هم اکنون یکی ازبزرگترین هتل های شهر اصفهان می باشد. با داشتن امکاناتی بسیار مناسب و در حد یک هتل 4 ستاره کامل در میان گردشگران خارجی و مسافران داخلی بسیار محبوب شده است. هتل آسمان با داشتن امکانات تفریحی مناسب و رستورانی گردان با منظره ای زیبا از شهر، سالانه محل اقامت میلیون ها مسافر اصفهان می باشد

هتل طلوع خورشید اصفهان    3 ستاره

این هتل که در ساختمانی قدیمی و مربوط به اواخر قاجار قرار گرفته است که از سال 1390 به هتل تبدیل شد. این هتل سه ستاره با دسترسی بسیار آسان به برخی اماکن تاریخی و دیدنی شهر، و همچنین امکانات مناسب، پرسنل آموزش دیده و ... مکانی بسیار اقتصادی و مناسب برای اقامت شما در اصفهان می باشد.

 

هتل عباسی اصفهانهتل شاه عباسیهتل آسمان هتل طلوع خورشید

آژانس هواپیمایی طاها گشت