آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران دوسلدورف

بلیط هواپیما تهران دوسلدورف

دوسلدورف

دوسلدورف شهری در محل اتصال دو رود دوسل و راین در غرب کشور آلمان می باشد. این شهر با جمعیتی حدود 593.682 نفر،بزرگترین شهر ایالت نوردراین-وستفالن ، آلمان می باشد. شهر دوسلدورف آنقدر مکان جذاب برای دیدن و فعالیت های هیجان انگیز برای انجام دادن دارد که می توانید روز های شلوغ و جذابی را در این شهر بگذرانید. در این سفر بهتر است بازدید از این اماکن را در الویت قرار دهید . اشلاس بنرت ، ساختمان های گری ، هوف گارت ، کایزس ورت ، محله قدیمی دوسلدورف .

 

فاصله تهران تا دوسلدورف اختلاف زمانی تهران و دوسلدورف
2437 مایل 6 ماه اول سال :2:30 دقیقه
3921.97 کیلومتر 6 ماه دوم سال :3:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران  دوسلدورف

برای خرید بلیط هواپیما تهران  دوسلدورف با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( دوسلدورف ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو بالا، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاین خاصی یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

 

فرودگاه بین المللی دوسلدورف

 

این فرودگاه با 3 ترمینال مسافری و 2 باند فرود پهن ، حتی برای هواپیما غول پیکر ایرباس نیز مناسبA380 ، در جایگاه سومین فرودگاه بزرگ آلمان و چهاردهمین فرودگاه بزرگ اروپا قرار دارد . در این فرودگاه بین المللی روزانه حدود 750 هواپیما فرود یا پرواز انجام می دهد . فرودگاه دوسلدورف توانست در سال 2014 جا به جایی حدود 21.8 میلیون مسافر را مدیریت کند .

مدت زمان پرواز تهران به دوسلدورف و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 2 ساعت و 31 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت