آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

بلیط هواپیما تهران کپنهاگ

بلیط هواپیما تهران کوپنهاگ

کوپنهاگ

پایتخت کشور دانمارک شهر کپنهاگ با بیش از 1.9 میلیون نفر جمعیت، بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور می باشد. و با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد دارای تابستان هایی ملایم و زمستان هایی بسیار سرد می باشد.

 

فاصله تهران تا کوپنهاگ اختلاف زمانی تهران و کوپنهاگ
2283 مایل

6 ماه اول سال : 2:30 دقیقه

3674.13 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران کوپنهاگ

برای خرید بلیط هواپیما تهران کوپنهاگ با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (کوپنهاگ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی کوپنهاگ

این فرودگاه اصلی ترین فرودگاه بین المللی در خدمت شهر کپنهاگ و همچنین مناطق زلاند و اورسوند و بخش بزرگی از جنوب سوئد می باشد. فرودگاه کوپنهاگ که بزرگترین فرودگاه اسکاندیناوی و کشور های شمال اروپا می باشددر 8 کیلومتری جنوب مرکز شهر کپنهاگ قرار گرفته است؛ و دارای 2 ترمینال مسافربری بزرگ می باشد که در فاصله 20 دقیقه ای از یکدیگر قرار گرفته اند.

مدت زمان پرواز تهران به کوپنهاگ و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود ساعت 7 و 45 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت