آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران کپنهاگ

بلیط هواپیما تهران کوپنهاگ

کوپنهاگ

پایتخت کشور دانمارک شهر کپنهاگ با بیش از 1.9 میلیون نفر جمعیت، بزرگ ترین و پرجمعیت ترین شهر این کشور می باشد. و با توجه به موقعیت جغرافیایی که دارد دارای تابستان هایی ملایم و زمستان هایی بسیار سرد می باشد.

 

فاصله تهران تا کوپنهاگ اختلاف زمانی تهران و کوپنهاگ
2283 مایل

6 ماه اول سال : 2:30 دقیقه

3674.13 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 1:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران کوپنهاگ

برای خرید بلیط هواپیما تهران کوپنهاگ با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (کوپنهاگ) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی کوپنهاگ

این فرودگاه اصلی ترین فرودگاه بین المللی در خدمت شهر کپنهاگ و همچنین مناطق زلاند و اورسوند و بخش بزرگی از جنوب سوئد می باشد. فرودگاه کوپنهاگ که بزرگترین فرودگاه اسکاندیناوی و کشور های شمال اروپا می باشددر 8 کیلومتری جنوب مرکز شهر کپنهاگ قرار گرفته است؛ و دارای 2 ترمینال مسافربری بزرگ می باشد که در فاصله 20 دقیقه ای از یکدیگر قرار گرفته اند.

مدت زمان پرواز تهران به کوپنهاگ و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود ساعت 7 و 45 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت