آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

خرید بلیط هواپیما کپنهاگ

سفر به کوپنهاگ

کپنهاگ پایتخت کشور دانمارک، یکی از شهر های پیشرفته، مدرن و آرام دنیا می باشد که از نمایی کلاسیک و رنگارنگ برخوردار می باشد. این شهر از جاذبه های گردشگری و تاریخی بسیاری برخوردار است که قلعه کرونبورگ یکی از مهم ترین آن ها می باشد. برای خرید بلیط هواپیما خارجی به کوپنهاگ با مناسب ترین قیمت می توانید به صورت آنلاین از سایت طاهاگشت اقدام کنید.

قلعه کرونبورگ

این قلعه یکی از مهم ترین ساختمام های مربوط به دوران رنسانس می باشد؛ که در لیست میراث جهانی یونسکو قرار گرفته است. مساخت این بنا مربوط به سال 1420 در بین گذرگاه آبی بین 2کشور سوئد و دانمارک می باشد.

بلیط هواپیما کپنهاگ

برای مشاهده قیمت و خرید بلیط هواپیما کپنهانگ در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد (کپنهانگ) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پرواز ها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود .

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه ، نوع پرواز ، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما کپنهانگ مورد نظر اقدام نمایید.

     خرید بلیط هواپیما کپنهاگ

لیست تمام خطوط هوایی که به کپنهاگ پرواز دارند

 

فین ایرAY کی ال امKL ترکیش ایرلاینز TK
آلیتالیاAZ قطر ایرویزQR بریتیش ایرویزBA
ایرچایناCA دلتا ایرلاینزDL پگاسوس ایرلاینزPC
ایرفرانسAF وولینگ ایرلاینزVY هواپیمایی اتریشیOS
ایرفلوتSU آمریکن ایرلاینزAA هواپیمایی اماراتEK
ایرکاناداAC یونایتد ایرلاینزUA سکندینوین ایرلاینزSK
لوفتهانزاLH سان اکسپرسXQ اوکراین اینترنشنال ایرلاینزPS

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت