آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران بریزبن

بلیط هواپیما تهران بریزبن

بریزبن

شهر بریزبن مرکز ایالت کوئینزلند، کشور استرالیا بعد از دو شهر محبوب سیدنی و ملبورن جذاب ترین شهر این کشور می باشد. و به دلیل داشتن مکان های گردشگری و تفریحی بی نظیر مانند کوه بیروا، پارک ملی لمینگتون، کوه کولوم ، تورهای قایق سواری آریا کروز و ... در لیست مهم ترین شهر های گردشگری جهان قرار گرفته است.

 

فاصله تهران تا بریزبن اختلاف زمانی تهران و بریزبن
7910 مایل 6 ماه اول سال : 7:30 دقیقه
12729.91 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 6:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران بریزبن

برای خرید بلیط هواپیما تهران بریزبن با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (بریزبن) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی بریزبن

 

این فرودگاه در سال 1925 در 7 کیلومتری شمال شرقی شهر بریزبن، در محل یک زمین کشاورزی شروع به کار کرده است. و امروزه در لیست پرترددترین فرودگاه های جهان قرار گرفته است. فرودگاه بین المللی بریزبن در سال 2010 هجدهمین فرودگاه برتر جهان شد و هفت سال بعد سومین فرودگاه برتر استرالیا انتخاب شد.

 

مدت زمان پرواز تهران به بریزبن و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 19 ساعت و 5 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت