آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما کرمان به تهران

سفر به کرمان

شهر تاریخی کرمان، مرکز استان کرمان در جنوب شرق کشور می باشد؛ که حدود 11 درصد از کل خاک ایران را تشکیل می دهد. در این شهر حدود 7 هزار جاذبه تاریخی از زمان های گوناگون وجود دارد. و با توجه به کویری و گرم بودن هوا سالانه میلیون ها مسافر داخلی و گردشگر خارجی برای بازدید وارد این شهر بی نظیر می شوند.

بلیط هواپیما کرمان به تهران

برای مشاهده و خرید بلیط هواپیما کرمان به تهران ، در قسمت جستجو پرواز، شهر مبداً (کرمان) و مقصد (تهران)، تعداد مسافران بزرگسال و کودک، و تاریخ سفر خود را مشخص نمایید؛ تا بلیط های موجود از تمام ایرلاین های ارائه دهنده نمایش داده شود. اگر در هنگام خرید ایرلاین خاصی مد نظر شما است. می توانید از گزینه های سمت راست صفحه ایرلاین مورد نظر را انتخاب نمایید تا فقط بلیط های مربوط به ایرلاین مورد نظر نمایش داده شود.

قیمت بلیط هواپیما کرمان

کرمان یکی از قدیمی ترین شهرهای ایران با گنجینه ای از مکان های تاریخی و طبیعی مانند: کویر لوت، ارگ بم، گنبد جبلیه، قلعه قهقهه، شهر کمادین و هزاران جاذبه ی دیگر می باشد؛ که این شهر را در لیست بهترین شهرهای توریستی ایران قرار داده است. در فصل پاییز و زمستان که هوای کرمان خنک تر می شود. تعداد گردشگران شهر بیشتر شده و به دنبال آن قیمت بلیط هواپیما و هتل ها نیزکمی افزایش پیدا می کند.

 

ساعت و تاریخ پرواز، کلاس پروازی، چارتر یا سیستمی بودن بلیط، و شرکت هواپیمایی ارائه دهنده، همگی مواردی هستند که می توانند قیمت بلیط را تغییر دهند.

  بلیط هواپیما کرمان به تهران

سوغات کرمان

 

کلمپه قالی سوهان زرند فالوده کرمانی
زیره قطاب گبر دوزی مسقطی کرمان
پسته قاووت آجیده دوزی قالیچه های افشار
گردو حاج پسته قلم زنی خورجین بافی
خرما نان پر کماچ سهن گلیم شیریکی پیچ
مرکبات سمنو کرمان عرقیات کرمان ظروف و اشیای مسی
پته دوزی حلوا پسته    

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت