آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران کرمان

شهر کرمان

شهر کرمان، پهناورترین استان و یکی از قدیمی ترین نواحی ایران می باشد. قدمت این شهر مربوط به هزاره چهارم قبل از میلاد می باشد. طبیعی است امروزه در شهر جاذبه های تاریخی فراوانی وجود داشته باشد. البته بسیاری از این سازه ها در طول تاریخ خراب شده و از بین رفته اند. چند نمونه از این سازه ها که هنوز در شهر باقی مانده است، شش دروازه ورودی کرمان می باشد.(دروازه مسجد یا وکیل، دروازه ناصری، دروازه گبری یا خراسانی، دروازه ارگ یا باغ، دروازه وق آباد، دروازه سلطانی یا دولت) به همین علت در گذشته کرمان به شهر شش دروازه شهرت داشته است.

بلیط هواپیما تهران کرمان

برای خرید بلیط هواپیما تهران کرمان، در قسمت جستجو در ابتدا صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً (تهران) و مقصد (کرمان)، تمامی بلیط های موجود از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده می باشد. طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز تهران کرمان را به صورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

بهترین زمان سفر به کرمان

کرمان به دلیل وسعت زیاد، چندین نوع آب و هوا دارد. همچنین گرم ترین نقطه زمین در این شهر قرار گرفته است. به طور کلی هوای خشک و تقریباً گرم دارد. از همین نظر بهترین زمان سفر به این شهر نوروز و فصل بهار می باشد. گرما زیاد فصل تابستان به شما اجازه نمی دهد لذت کافی از شهر ببرید. اما اگر فصل پاییز، زمان آغاز فصل مدارس، برای شما محدودیتی ایجاد نگند. بسیار بهتر از بهار می باشد. چرا که به علت کاهش میزان مسافران هزینه ها نیز کمی کم تر می شود. از اول دی ماه سرمای شدید کرمان آغاز می شود که تعداد گردشگران را به حداقل می رساند.

 

بلیط هواپیما تهران کرمان

جاذبه های مهم گردشگری کرمان

 

 

ارگ بم یخدان مویدی باغ شازده ماهان شهر افسانه ای کلوت ها
ارگ راین دشت لوت مجموعه گنجعلی خان آرامگاه شاه نعمت الله کرمان
حمام وکیل گندم بریان جنگل پردیسان قائم آتشکده آناهیتا(قلعه دختر)
گنبد جبلیه آبشار سیمک کتابخانه ملی کرمان باغ سنگی درویش خان کرمانی
شهر بابک باغ فتح آباد پیست اسکی سیرچ موزه هنرهای معاصر صنعتی
بردسیر      

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت