آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

خرید بلیط هواپیما بوستون

بوستون

بوستون، پایتخت ایالت ماساچوست آمریکا، یکی از کلان شهر های قدیمی و مهم آمریکا می باشد که انتخاب افراد بسیاری برای زندگی، تحصیل و حتی سفر می باشد. این کلان شهر با ایران فاصله زیادی دارد و تقریباض جز شهرهای گران قیمت آمریکا محسوب می شود. اما برخلاف تصور سالانه مسافران زیادی دارد.

 

بلیط هواپیما بوستون

 

فستیوال های فرهنگی و هنری بوستون

در کشور آمریکا سالانه جشنواره های فرهنگی و هنری بسیاری برگزار می شود که در تمامی ایالت های نیز دیده می شود. اما برخی از جشنواره ها و کنفرانس ها وجود دارند که تنها مختص به یک ایالت بوده و در آن برگزار می شود. جشنواره کامیک کان از آن دسته فستیوال ها می باشد که تنها در شهر بوستون آمریکا برگزار می شود و علت سفر افراد بسیاری به این کشور می شود.

جشنواره کامیک کان بوستون: این جشنواره که هر ساله ذر ماه اکتبر در شهر بوستون برگزار می شود مربوط به کتاب های کامیک و مصور آمریکایی می باشد که استقبال کننده بسیاری دارد. برای شرکت در جشنواره ها و فستیوال ها بهتر است بلیط هواپیما را برای تاریخ قبل تر از فستیوال خریداری کنید تا مبلغ کمتری بپردازید.

کنفرانس سیبوس یا نمایشگاه خدمات مالی لندن: این کنفرانس بین المللی که هر ساله در شهری متفاوت برگزار می شود در سال 2020 در تاریخ 7 تا 9 آگوست در شهر بوستون برگزار می شود و جز لیست فستیوال های 2020 بوستون می باشد.

بلیط هواپیما بوستون

برای مشاهده قیمت و خرید بلیط هواپیما بوستون در سرچ باکس بالا شهر مبداً و مقصد (بوستون) و تاریخ دلخواه را انتخاب کرده تا تمام پروازها مناسب با خواسته شما نمایش داده شود.

همچنین می توانید با استفاده از گزینه های قرار داده شده در سمت راست صفحه نوع پرواز، ایرلاین مورد نظر و محدوده قیمت را تعیین کرده و سپس نسبت به انتخاب و خرید بلیط هواپیما مورد نظر اقدام نمایید.

لیست تمام خطوط هوایی که از ایران به بوستون پرواز دارند

از آنجایی که از ایران پرواز مستقیمی به آمریکا وجود ندارد تمامی پروازهای این مقصد با یک یا چند توقف و توسط یک یا دو ایرلاین صورت می گیرد. ایرلاین هایی که در انجام این پرواز از ایران به مقصد بوستون فعالیت دارند موارد زیر می باشند.

در ایرلاین های زیر برخی ایرلاین ها وجود دارند که به ایران وارد نمی شوند و تنها مسافران را از مقصد اول به مقصد دوم یعنی شهر بوستون می برند. همانند ایرلاین آمریکایی یونایتد ایرلاینز، به همین دلیل شاید در هنگام رزرو بلیط هواپیما در مرحله اول نام آن را مشاهده نکنید.

  • لوفتهانزا
  • قطر ایرویز
  • جت بو ایرویز
  • یونایتذ ایرلایتز
  • ترکیش ایرلاینز
  • امارات ایرلاینز
  • امارات ایرلاینز
  • آسترین ایرلاینز
آژانس هواپیمایی طاها گشت