آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران لس آنجلس

بلیط هواپیما تهران به لس آنجلس

لس آنجلس

لس آنجلس یکی از هیجان انگیزترین شهر های ایالات متحده است. با توجه به آمار ثبت شده در سال 2012 این شهر سالانه 41.4 میلیون گردشگر را به خود جذب می کند. حتی اگر ترافیک کردشگری شهر بسیار زیاد هم باشد. لس آنجلس هنوز هم یکی از مکان های مورد علاقه گردشگران خارجی و داخلی می باشد.

 

فاصله تهران تا لس آنجلس اختلاف زمانی تهران و لس آنجلس
7576 مایل 6 ماه اول سال : 11:30
12192.39 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 10:30

 

خرید بلیط هواپیما تهران لس آنجلس

برای خرید بلیط هواپیما تهران لس آنجلس با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (لس آنجلس) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود. شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات .مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید. با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی لس آنجلس

 

این فرودگاه اصلی ترین فرودگاه بین المللی در منطقه بزرگ لس آنجلس و ایالت کالیفرنیا، و همچنین بزرگترین فرودگاه بین المللی در ساحل غربی می باشد. با توجه به 84،557،968 نفر مسافری که در سال 2017 توسط 700،362 فرود و برخاست هواپیما در این فرودگاه جابه جا شدند. از همین نظراین فرودگاه امروزه در جایگاه پنجمین فرودگاه شلوغ جهان از نظرتعداد مسافر و سومین فرودگاه شلوغ جهان از نظر تعداد پرواز می باشد. این فرودگاه دارای 8 ترمینال کاملاً مجزا می باشد، و مرکز اصلی فعالیت شرکت های هواپیمایی دلتاف آلاسکا، آمریکن ایرلاینز و یونایتد ایرلاینز می باشد.

 

مدت زمان پرواز تهران به لس آنجلس و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی، حدود 18 ساعت و 16 دقیقه به طول می انجامد .

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت