آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

رزرو هتل در آمستردام

آمستردام

شهر ديدني آمستردام پايتخت هلند، با قدمتي طولاي و بيش از 1.4 ميليون نفر جمعيت، توانسته جايگاه ويژه اي در بين مقاصد تفريحي و ديدني پيدا کند. اين شهر با داشتن بيش از 100 موزه و جاذبه هاي طبيعي و تفريحي ديگر بدون شک جز اولين هاي اروپا خواهد بود.

رزرو هتل آمستردام در طاهاگشت

در سايت طاهاگشت اين امکان وجود دارد که به صورت آنلاين از ميان تمام هتل هاي موجود، رزرو هتل آمستردام خود را انجام داده و به صورت آني واچر را دريافت نماييد.

جستجو و رزرو هتل

براي جستجو و رزرو هتل، در سرچ باکس بالاي صفحه شهر مورد نظر، تاريخ ورود و خروج، تعداد اتاق و مسافرين را مشخص نماييد و در آخر گزينه جستجو را بزنيد. نتيجه جستجو، تمام هتل هاي موجود براي آمستردام به همراه عکس و اطلاعات مختصري درباره هتل نمايش داده مي شود. همچنين در مقابل نام هر هتل مجموع قيمت تمام مدت اقامت براي کل مسافران نشان داده مي شود. حال پس از انتخاب هتل، گزينه رزرو را بزنيد و پس از وارد کردن اطلاعات ، انتخاب اتاق ها و پرداخت اينترنتي هزينه اتاق، واچر هتل را دريافت نماييد.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش آمستردام آشنا خواهيم شد.

هتل حيات ريجنسي  /    Hyatt Regency Amsterdam    5 ستاره

در بين هتل هاي 5 ستاره هتل حيات ريجنسي انتخاب مناسبي خواهد بود. البته آمستردام به اندازه زيبا و ديدني است که تمامي هتل هاي شهر مناسب خواهند بود. اما اگر محل اقامت و امکانات هتل برايتان خيلي مهم مي باشد، اين هتل مي تواند شما را راضي کند. اين هتل با رستوران بين المللي، خدمات 24 ساعته، اينترنت رايگان، ميني بار، رستوران 24 ساعته و موقعيت مکاني مناسب توانسته در بين هتل هاي 5 ستاره آمستردام بسيار مورد توجه قرار بگيرد.  

هتل شرايتون امستردام  /   Sheraton Amsterdam Airport Schiphol    4 ستاره

هتل شرايتون هتلي زنجيره اي و بسيار خوب در سراسر جهان مي باشد که يکي از آن ها در شهر آمستردام هلند قرار گرفته است. اين هتل جز هتل هاي بسيار خوب آمستردام مي باشد که تمامي امکانات مورد نياز مسافر را فراهم کرده است. اين هتل در نزديکي فرودگاه قرار گرفته و با مترو و ماشين در حدود 20 دقيقه با مرکز شهر و ميدان دام فاصله دارد. همانطور که مي دانيد يکي از معيار هاي انتخاب هتل موقعيت آن در سطح شهر مي باشد، به طوري که بتوان به راحتي به مرکز شهر و مکان هاي مهم دسترسي پيدا کرد. البته به دليل همين دوري قيمت اين هتل کمي پايين تر از ديگر هتل هاي 4 ستاره مي باشد و همچنين مسافر مي تواند به راحتي با وسايل حمل ونقل عمومي خود را به مرکز شهر برساند.

هتل راديسون بلو آمستردام   /    Radisson Blu Hotel, Amsterdam City Center   4 ستاره

اين هتل زيرمجموعه هتل زنجيره اي راديسون بلو مي باشد که در شهر آمستردام در منطقه اي آرام و با فاصله 7 دقيقه پياده روي از ميدان اصلي شهر ، ميدان دام، واقع شده است. اتاق هاي اين هتل با طراحي رنگي و روشن، فضايي آرامش بخش براي مسافران خود ايجاد کرده است. اين هتل در حد يک هتل چهار ستاره خوب اروپايي امکانات را در اختيار ميهمانان قرار مي دهد، اما ويژگي بسيار خوب اين هتل موقعيت آن در مرکز شهر و همچنين نزديکي و دسترسي آسان به مراکز خريد، رستوران و  مراکز تفريحي شهر مي باشد.

 

هتل راديسون بلو آمستردامهتل شرايتون آمستردامهتل حيات ريجنسي آمسترداماتاق هاي هتل حيات ريجنسي آمستردام

آژانس هواپیمایی طاها گشت