آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

رزرو هتل در هلند

هلند

هلند کشوری پادشاهی و عضو اتحادیه شنگن می باشد که از نظر گردشگری و زندگی دارای رتبه بسیار خوبی می باشد.

سراسر این کشور با سبک زندگی خاص، جاذبه های طبیعی و ... بسیار دیدنی می باشد اما مهم ترین شهر این کشور که باید از ان دیدن کنید آمستردام پایتخت آن می باشد، پس از ان شهر لاهه، پایتخت اداری ان می باشد.

می توانید در طول سفر 14 روزه شنگن خود به هلند از هر دو شهر امستردام و لاهه دیدن کنید. تنها لازم است برای رزرو هتل هلند، هتل های هر دو شهر را جستجو کنید.

رزرو هتل هلند در طاهاگشت

همانطور که می دانید در یک شهر هتل ها متعددی وجود دارد، در سایت طاهاگشت می توانید در بین صد ها هتل موجود در یک شهر، یک هتل را انتخاب کرده و با مناسب ترین قیمت رزرو نمایید.

جستجو و رزرو هتل

برای رزرو هتل تنها لازم است تعداد مسافران، تعداد اتاق ها درخواستی و تاریخ ورود و خروج خود را در سرچ باکس بالا مشخص کنید و گزینه جستجو را بزنید. پس از چند ثانیه تمامی هتل های شهر که در تاریخ مد نظر رزرو انجام می دهند، نمایش داده می شود.

پس از مقایسه هتل مورد نظر را انتخاب کنید، اطلاعات مسافران را وارد نمایید، مبلغ رزرو را پرداخت کنید و در آخر واچر رزرو هتل خود را دریافت نمایید.

در ادامه با برخی از هتل های آمستردام، پایتخت هلند آشنا خواهید شد.

هتل گرند امرات آمستردام / Grand Hotel Amrâth Amsterdam 5ستاره

در شهر آمستردام هتل های لوکس و 5 ستاره بسیاری وجود دارد که هتل گرند امرات یکی از بهترین های این شهر می باشد. این هتل با ساختمانی خاص و اتاق های کلاسیک و بزرگ به همراه امکانات فوق العاده اماده پذیرایی از مسافران این شهر می باشد.

هتل رادیسون بلو آمستردام / Radisson Blu Hotel, Amsterdam 4ستاره

هتل های رادیسون بلو از هتل های زنجیره ای و بسیار خوب می باشد که در سراسر شعبه دارد. یکی از شعبه های این هتل در شهر امستردام واقع شده است. در حال حاضر هتل 4 ستاره رادیسون بلو این شهر با امکاناتی در حد هتل های 5 ستاره، بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته اشت.

هتل هایت پلیس آمستردام / Hyatt Place Amsterdam Airport 4ستاره

هتلی 4 ستاره در نزدیکی فرودگاه می باشد که دسترسی بسیار خوبی به تمامی نقاط شهر دارد. برخلاف دیگر شهر ها، خیابان های اطراف فرودگاه هلند از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد.

 

هتل گرند امرات امسترداماتاق های هتل گرند امرات امستردامهتل رادیسون بلو امستردامهتل حیات امستردام

آژانس هواپیمایی طاها گشت