آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما یزد

یزد

شهر بی نظیر یزد، واقع در مرکز کشور با شهرهای مهمی همچون اصفهان، خراسان رضوی، فارس، کرمان و خراسان جنوبی همسایه می باشد. این شهر فوق العاده با داشتن سایت های تاریخی خاص و منحصر به فرد به شهری بسیار مهم و دیدنی در خاورمیانه تبدیل شده است.

بلیط هواپیما یزد

برای خرید بلیط هواپیما یزد، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد یزد از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد یزد را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه بین المللی یزد

فرودگاه بین المللی یزد یا همان فرودگاه شهید صدوقی اصلی ترین و تنها فرودگاه یزد می باشد، که در خارج از شهر و حدودا در 10 کیلومتری یزد واقع شده است. در واقع فرودگاه شهید صدوقی فرودگاهی بین المللی نمی باشد، اما گاهی پرواز هایی به عراق، سوریه و عربستان را در برنامه جای می دهد. به همین دلیل به آن فرودگاه بین المللی می گویند. ولی به صورت کلی برای این فرودگاه تنها بلیط هواپیما داخلی صادر می شود.

در فرودگاه شهید صدوقی یزد در هر 24 ساعت در حدود 20 پرواز ورود و خروج دارند. در ادامه لیست 10 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند؛ آورده شده است.

بلیط هواپیما یزد

هواپیمایی آسمان                     

هواپیمایی کاسپین                 

هواپیمایی پویا

هواپیمایی ایران ایر          

هواپیمایی تابان             

هواپیمایی ایران ایرتور     

هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی نفت ایران       

هواپیمایی کیش ایر

آژانس هواپیمایی طاها گشت