آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...
popup image

اطلاعیه

 

به علت اختلال در خطوط مخابراتی، تلفن شرکت با مشکل رو به رو شده است، لذا جهت ارتباط با طاهاگشت میتوانید به صورت موقت با شماره 021 - 22 84 25 55 تماس حاصل فرمایید.

 

بلیط هواپیما تهران شیراز

شهر شیراز

شهر پرآوازه شیراز، مرکز استان فارس در جنوب شرقی ایران می باشد. این شهر 2000 سال قدمت و تجربه چند دوره پایتخت بودن را دارد. از آن جهت که شیراز به هزاران دلیل یکی از محبوب ترین شهر های کشور می باشد. روز 15 اردیبهشت توسط مجلس شورای اسلامی، روز شیراز نامگذاری شده است. و همه ساله برنامه های متفاوت و ویژه ای در شهر برگزار می شود.

بلیط هواپیما تهران شیراز

برای خرید بلیط هواپیما تهران شیراز، در قسمت جستجو در ابتدا صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً (تهران) و مقصد (شیراز)، تمامی بلیط های موجود از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده می باشد. طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز تهران شیراز را به صورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

بهترین زمان سفر به شیراز

 

شهر شیراز، در قسمت شمالی مرکز استان فارس در منطقه کوهستانی زاگرس قرار گرفته است. و تابستان هایی نسبتا گرم و خشک و زمستان هایی معتدل دارد. از آن جهت که درجه هوا عامل اصلی تعیین زمان سفر می باشد. بهترین فصل البته از هر نظر برای سفر به شیراز فصل بهار می باشد. پس از ان پاییز و تابستان می باشد. البته به دلیل زمستان های ملایم شیراز، این فصل هم زمان مناسبی می باشد به ویژه این که قیمت ها کمی پایین تر از فصول دیگر می باشد.

بلیط هواپیما تهران شیراز

 

دروازه قرآن باغ ارم خانه شاپوری نقش رجب
آرامگاه سعدی موزه سنگ تخت جمشید باغ هنر شیراز
آرامگاه حافظ بازار وکیل باغ جهان نما شیراز خانه زینت الملوک
باغ عفیف آباد مسجد وکیل باغ نارنجستان قوام آرامگاه خواجوی کرمانی
ارگ کریم خان حمام وکیل گنجینه تاریخی فارس مقبره کوروش پاسارگاد
نقش رستم شاهچراغ مسجد نصیرالملک عمارت دیوانخانه شیراز
باغ مینو خانه قوام باغ دلگشا شیراز خانه شوریده شیرازی

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت