آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما شیراز به تهران

سفر به شیراز

شیراز مرکز استان فارس، در جنوب غربی ایران واقع شده است. این شهر علاوه بر شهرت خود در صنایع الکترونیک و پزشکی به عنوان پایتخت فرهنگی ایران نیز شناخته می شود. این شهر با داشتن ویژگی های خاص جفرافیایی، مناسب برای فعالیت های بسیاری مانند اسکی در پیست زمستانی، کوه نوردی و پیاده روی در جنگل می باشد. همچنین با داشتن مکان های تفریحی و تاریخی فراوان به عنوان بهشتی برای گردشگران محسوب می شود.

بلیط هواپیما شیراز به تهران

برای مشاهده و خرید بلیط هواپیما شیراز به تهران ، در قسمت جستجو پرواز، شهر مبداً (شیراز) و مقصد (تهران)، تعداد مسافران بزرگسال و کودک، و تاریخ سفر خود را مشخص نمایید؛ تا بلیط های موجود از تمام ایرلاین های ارائه دهنده نمایش داده شود. اگر در هنگام خرید ایرلاین خاصی مد نظر شما است. می توانید از گزینه های سمت راست صفحه ایرلاین مورد نظر را انتخاب نمایید تا فقط بلیط های مربوط به ایرلاین مورد نظر نمایش داده شود.

قیمت بلیط هواپیما شیراز

شیراز از لحاظ گردشگری و داشتن جاذبه های تفریحی و تاریخی فراوان، از اصلی ترین شهر های ایران برای جذب توریست می باشد. این شهر سالانه با جابه جایی بیش از 30 میلیون مسافر به 35 مقصد داخلی و خارجی، یکی از پرترددترین فرودگاه های کشور را دارد. شلوغ ترین مسیر نیز مربوط به خط شیراز به تهران و بالعکس می باشد؛ که بسته به نوع هواپیما از یک ساعت و ده دقیقه تا یک ساعت و پنجاه دقیقه طول می کشد.

ساعت و تاریخ پرواز، کلاس پروازی، چارتر یا سیستمی بودن بلیط، و شرکت هواپیمایی ارائه دهنده، همگی مواردی هستند که می توانند قیمت بلیط را تغییر دهند.

 

بلیط هواپیما شیراز به تهران

سوغات شیراز

 

عرقیات شیراز رنگینک خاتم کاری قلم زنی
لیموی شیراز عرق بهارنارنج سفال گری شیشه گری
مسقطی شیراز عرق بیدمشک معرق کاری زیرانداز نمدی
یوخه شیراز عرق نسترن منبت کاری گلیم و قالی
کلوچه شیراز گلاب میمند مینا کاری گیوه شیراز
آبغوره شیراز نان فسا ظروف و اشیا نقره ظروف و اشیای سرامیکی
بادام سوخته دمنوش های گیاهی    

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت