آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران لارناکا

بلیط هواپیما تهران لارناکا

لارناکا

لارناکا سومین شهر بزرگ قبرس در ساحل جنوب شرقی کشور می باشد. لارناکا یکی از قدیمی ترین شهر های قبرس و جهان می باشد که آثار باستانی و دیدنی بسیاری از دوره های مختلف را داشته باشد. این شهر در کنار آثار تاریخی خود، از جاذبه های تفریحی و گردشگری دیگر نیز برخوردار می باشد که از همین جهت به یکی از محبوب ترین و پر بازدید ترین شهر های قبرس تبدیل شده است.

 

فاصله تهران تا لارناکا اختلاف زمانی تهران و لارناکا
1004 مایل 6 ماه اول سال : 1:30 دقیقه
1615.78 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران لارناکا

برای خرید بلیط هواپیما تهران لارناکا با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (لارناکا) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی لارناکا

 

فرودگاه بین المللی لارناکا اصلی ترین فرودگاه جزیره می باشد که در 4 کیلومتری جنوب شرقی لارناکا قرار گرفته است. این فرودگاه مهم ترین و پر رفت و آمد ترین فرودگاه قبرس می باشد. این فرودگاه در کل دارای یک ترمینال مسافری می باشد؛ که ارائه دهنده پرواز های داخلی و بین المللی از 30 خطوط هوایی به اروپا، آفریقا، روسیه، خاورمیانه می باشد. این ترمینال خود به 2 بخش ورودی و خروجی تقسیم می شود. البته این فرودگاه دارای ترمینال دیگری نیز می باشد که تنها برای پرواز های خصوصی وح مل با و محموله استفاده می شود.

 

مدت زمان پرواز تهران به لارناکا و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 7 ساعت و 15 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت