آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران کی یف

بلیط هواپیما تهران کی یف

کی یف

پایتخت و بزرگترین شهر کشور اوکراین، کی یف می باشد که توسط رودخانه دنیپر که از روسیه سرچشمه می گیرد و به دریای سیاه می ریزد، به دو بخش شرقی و غربی تقسیم می شود و به غیر از اهمیت سیاسی و اقتصادی که برای اوکراین دارد یکی از مراکز مهم مذهبی مسیحیت ارتدوکس در اروپای شرقی می باشد.

 

فاصله تهران تا کی یف اختلاف زمانی تهران و کی یف
1459 مایل 6 ماه اول سال : 1:30 دقیقه
2348.03 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران کی یف

برای خرید بلیط هواپیما تهران کی یف با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (کی یف) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی بوریسپل کی یف

یکی از دو فرودگاه بین المللی کی یف، پایتخت اوکراین می باشد که در 6 گیلومتری غرب بلوار بوریسپل و 29 کیلومتری مرکز شهر کی یف قرار گرفته است. این فرودگاه بزرگترین فرودگاه مسافری اوکراین و مرکز اصلی خطوط هوایی اوکراین میباشد. از این فرودگاه به 80 مقصد در سراسر دنیا پرواز صورت می گیرد.

فرودگاه بین المللی ژولیانی

یکی دیگر از دو فرودگاه بین المللی مسافربری است که در خدمت پایتخت اوکراین، شهر کی یف است.این فرودگاه داخل شهر و در 9 کیلومتری مرکز شهر واقع شده است. و با جابه جایی 1.2 میلیون مسافر در سال 2016 دومین فرودگاه پرتردد کی یف شد.

مدت زمان پرواز تهران به کی یف و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 4 ساعت و 10 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت