آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران کرمانشاه

شهر کرمانشاه

کرمانشاه واقع در غرب کشور با 24997 کیلومتر مساحت، نهمین شهر پرجمعیت کشور و یکی از شهرهای مهم ایران از نظر تاریخی و فرهنگی می باشد. این شهر در منطقه ای کوهستانی، بین فلات ایران و جلکه ی بین النهرین قرار گرفته است. قدیمی ترین نشان از سکونت بشر در کرمانشاه مربوط به دوران دیرینه سنگی می باشد. با آثاری شامل چند تبر سنگی مربوط به 200 هزار سال قبل، که در منطقه هرسین کرمانشاه یافت شده است.

بلیط هواپیما تهران کرمانشاه

برای خرید بلیط هواپیما تهران کرمانشاه، در قسمت جستجو در ابتدا صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً (تهران) و مقصد (کرمانشاه)، تمامی بلیط های موجود از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده می باشد. طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز تهران کرمانشاه را به صورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

بهترین زمان سفر به کرمانشاه

سراسر کرمانشاه را قله و ارتفاعات رشته کوه زاگرس فرا گرفته است. این استان به طور کلی دارای 2 اقلیم سرسیر و کرمسیر می باشد؛ که شهر کرمانشاه در منطقه سردسیر آن واقع شده است. از همین نظر بهترین زمان پیشنهادی برای سفر به کرمانشاه از اواسط اردیبهشت ماه تا آخر تابستان می باشد. که هر ساله توجه کردشکران زیادی را به خود جلب می کند. اما خلوت ترین زمان در فصل پاییز و زمستان می باشد، چرا که تقریباً در تمام روزها هوا سرد و برفی همراه با یخبندان می باشد.

  بلیط هواپیما تهران کرمانشاه

جاذبه های مهم گردشگری کرمانشاه

 

بیستون آبشار پیران تکیه بیگلربیگی تکیه معاون الملک
طاق گرا تالاب هشیان مسجد شافعی ها موزه مردم شناسی
غار پروا روستای هجیج گوردخمه صحنه کاروانسرای شاه عباسی
معبد آناهیتا مجسمه هرکول گوردخمه دکان داوود مقبره احمدبن اسحاق قمی
سراب صحنه غار قلعه قوری گوردخمه اسحاق وند موزه پارینه سنگی زاگرس
آژانس هواپیمایی طاها گشت