آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران

سفر به کرمانشاه

شهر کرمانشاه، مرکز سیاسی و اداری ایران در غرب کشور می باشد. همچنین جز 10 شهر برتر ایران از نظر تاریخی و فرهنگی می باشد. درکرمانشاه با وجود فعالیت صنایعی مثل تولید سیمان، پتروشیمی، فرآورده های نفتی، فولاد و ... ؛ اما قسمت اعظم درآمد این شهر از راه کشاورزی و فروش محصولات می باشد.

بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران

برای مشاهده و خرید بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران ، در قسمت جستجو پرواز، شهر مبداً (کرمانشاه) و مقصد (تهران)، تعداد مسافران بزرگسال و کودک، و تاریخ سفر خود را مشخص نمایید؛ تا بلیط های موجود از تمام ایرلاین های ارائه دهنده نمایش داده شود. اگر در هنگام خرید ایرلاین خاصی مد نظر شما است. می توانید از گزینه های سمت راست صفحه ایرلاین مورد نظر را انتخاب نمایید تا فقط بلیط های مربوط به ایرلاین مورد نظر نمایش داده شود.

قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه

هر شهر ایران ویژگی های منحصر به فردی برای خود دارد. از نظر مکان های تاریخی وتفریحی، سوغات، آب و هوا و ... . شهر کرمانشاه نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد؛ و توجه مسافران زیادی را به خود جلب می نماید. در فصل بهار و تابستان که نقطه اوج سفر به کرمانشاه است. قیمت بلیط هواپیما کرمانشاه و هتل ها بیشتر از 6 ماه پایانی سال می باشد. در سایت طاهاگشت همیشه این امکان وجود دارد تا بلیط هواپیما خود را با ارزان ترین نرخ خریداری کنید.

ساعت و تاریخ پرواز، کلاس پروازی، چارتر یا سیستمی بودن بلیط، و شرکت هواپیمایی ارائه دهنده، همگی مواردی هستند که می توانند قیمت بلیط را تغییر دهند.

  بلیط هواپیما کرمانشاه به تهران

سوغات کرمانشاه

گیوه نان خرمایی قالی بافی موج بافی
بژی روغن حیوانی گلیم بافی چیغ بافی
نان برنجی کاک یا یوخه جاجیم بافی چرم سازی
نان برساق آلات موسیقی    
آژانس هواپیمایی طاها گشت