آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران بروکسل

بلیط هواپیما تهران بروکسل

بروکسل

بروکسل، پایتخت پادشاهی بلژیک با داشتن حدود 140 هزار نفر جمعیت محل قرار گیری بیشتر نهاد های اتحادیه اروپا می باشد. این شهر توریشتی تلفیقی از دنیای کلاسیک و مدرن می باشدو از 19 بخش تشکیل شده که در هر کدام خیابان های خاص و معروف بسیاری وجود دارد. وجود این خیابان ها با ویژگی های گردشگری منحصر به فرد محبوبیت این شهر را در میان مسافرات دوچندان کرده است.

 

فاصله تهران تا بروکسل اختلاف زمانی تهران و بروکسل
2538 مایل 6 ماه اول سال : 3:30 دقیقه
4084.52 کیلومتر 6 ماه دوم سال : 2:30 دقیقه

 

خرید بلیط هواپیما تهران بروکسل

برای خرید بلیط هواپیما تهران بروکسل با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (بروکسل) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی بروکسل

 

فرودگاه بین المللی بروکسل با جابه جایی بیش از 25 میلیون نفر، 24مین فرودگاه پر رفت و امد اروپا می باشد. این فرودگاه در 12 کیلومتری شمال شرق بروکسل، پایتخت بلژیک قرار گرفته است. و دارای یک ترمینال می باشد که به دو بخش A و B تقسیم شده است. بخش A که از سال 2002 مشغول به کار است و تمامی پرواز های مربوط به حوزه شنگن و غیر شنگن را انجام می دهد. اما بخش B تنها پرواز های مربوط به حوزه غیر شنگن را انجام می دهد.

فرودگاه شارلروی

 

فرودگاه دیگری که در خدمت پایتخت بلژیک می باشد. فرودگاه بروکسل-شارلروی می باشد، این فرودگاه در سال 2017 توانست جابه جایی بیش از 24.7 میلیون نفر مسافر را مدیریت کند.

مدت زمان پرواز تهران به بروکسل و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 6 ساعت و 5 دقیقه به طول می انجامد .

 
آژانس هواپیمایی طاها گشت