آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران برلین

بلیط هواپیما تهران برلین

برلین

برلین سومین شهر پر بازدید اروپا که سریعترین رشد توریستی را نیز دارد. این شهر پیر و جوان، متفکر تاریخی وهنرمندان مدرن، دوستداران معماری و طرفداران تکنولوزی را به طور یکسان مجذوب خود می کند. در هر کجای از این شهر که پا بگذارید زندگی پر جنب و جوش و جذاب مردم برلین را حس خواهید کرد. 170 موزه و گالری، 300مکان تفریحی و 7000 کافه و رستوران که بسیاری از آن ها در طول شب نیز باز می باشند؛ گوشه ای از جاذبه پایتخت آلمان، برلین می باشد.

 

فاصله تهران تا برلین اختلاف زمانی تهران و برلین
2181 مایل 6 ماه اول سال :3:30 دقیقه
359.98 کیلومتر 6 ماه دوم سال :2:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران برلین

برای خرید بلیط هواپیما تهران برلین با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (برلین)، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازپایین ترین قیمت آن ها نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی تگل

اصلی ترین فرودگاه پایتخت و چهارمین فرودگاه پر رفت و آمد آلمان، واقع در برلین غربی می باشد. این فرودگاه از5 ترمینال تشکیل شده است که همگی در یک ساختمان قرار گرفته اند.

فرودگاه بین المللی شونفلد

شونفلد واقع در 18 کیلومتری جنوب برلین، شهر شونفلد به عنوان دومین فرودگاه شهر قرار دارد. همچنین این فرودگاه مرکز مهمی برای فعالیت خطوط هوایی کندر، ایزی جت و رایان ایر می باشد.

فرودگاه براندنبورگ

این فرودگاه در 24 کیلومتری جنوب ایالت برلین قرار گرفته است و در رتبه بندی با دو فرودگاه قبلی در رتبه سوم قرار دارد.

مدت زمان پرواز تهران به برلین و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 5 ساعت و 33 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت