آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

رزرو هتل در برلین

برلین

شهر برلین پایتخت جموری فدرال آلمان، با حدود 4.5 میلیون نفر جمعیت یکی از 16 ایالت مهم آلمان می باشد که به غیر از مسافران کاری به دلیل قدمت تاریخی و جاذبه های محبوبی که دارد، میزبان گردشگران بسیار زیادی نیز در سراسر جهان می باشد. زندگی پر جنب و جوش شبانه، بناهای تارخی خاص، معماری های منحصر به فرد، موزه ها و کاخ های افسانه ای همگی از ویژگی های دوست داشتنی این شهر مدرن و صنعتی می باشند.

رزرو هتل برلین در طاهاگشت

به راحتی می توانید برای رزرو هتل برلین در سایت طاهاگشت، در میان تمامی هتل های موجود، متناسب با خواسته خود و مناسب ترین قیمت هتل را رزرو نمایید.

جستجو و رزرو هتل

در قسمت جستجویی که در بالا صفحه قرار گرفته است، شهر مورد نظر، تاریخ ورود و خروج، تعداد اتاق و مسافرین را مشخص نمایید. و در آخر گزینه جستجو را بزنید. نتیجه جستجو، تمام هتل های موجود برای برلین  به همراه عکس و اطلاعات مختصری درباره هتل نمایش داده می شود. همچنین در مقابل نام هر هتل مجموع قیمت تمام مدت اقامت برای کل مسافران نمایش داده می شود. حال پس از انتخاب هتل، گزینه رزرو را بزنید و پس از وارد کردن اطلاعات، انتخاب اتاق ها و پرداخت اینترنتی هزینه اتاق، واچر هتل را دریافت نمایید.

در ادامه با چند هتل محبوب و پرفروش برلین آشنا خواهیم شد.

هتل آدلون کمپینسکی برلین     5 ستاره

هتلی بزرگ و افسانه ای درست در کنار دروازه براندنبورگ برلین که با امکانات پیشرفته  و طراحی بسار لوکس خود، تمام مسافران را شیفته خود کرده است. این هتل پنج ستاره به غیر از تمام ویژگی و امکاناتی که دارد، از موقعیت جغرافیایی بسیار خوبی برخوردار می باشد، همین امر باعث جابه جایی و راحتی مسافران این هتل در طول مدت اقامت در برلین می باشد.

هتل ماریوت برلین           5 ستاره

هتل ماریوت یکی از بهترین و مجلل ترین هتل های جهانی می باشد که در شهرهای بسیاری در سراسر جهان شعبه دارد. یکی از بهترین شعبه های این هتل در برلین است که درست در مرکز شهر و نزدیک به اماکن تاریخی و دیدنی، و مراکز تفریحی مهم شهر قرار گرفته است. این هتل بزرگ  با 379 اتاق و سوئیت انتخاب بسیاری از مسافران برلین از سراسر جهان می باشد.

هتل لئوناردو برلین          4 ستاره

این هتل 4 ستاره لوکس درست در مرکز شهر و نزدیک به بناهای تاریخی و موزه های مهم شهر قرار دارد. به همین دلیل این هتل مجلل محل اقامت علاقه مندان به تاریخ و هنر می باشد و با ارائه امکاناتی کامل و بسیار مناسب در صدر جدول هتل های چهار ستاره برلین، پایتخت آلمان قرار گرفته است. به گفته مسافران قیمت این هتل نسبت به هتل های چهار ستاره کمی بالاتر می باشد. اما نسبت به کیفیت و خدماتی که ارائه می دهند بسیار مناسب می باشد.

هتل آدلون برلینهتل ماریوت برلینهتل ملیا برلینهتل آدلون کمپینسکس برلین

آژانس هواپیمایی طاها گشت