آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تبریز به تهران

سفر به تبریز

تبریز با قدمتی 2500 ساله، امروزه با مساحتی حدود 2200 کیلومتر مربع سومین شهر بزرگ ایران می باشد. که در زمان حکومت سلسله صفویان پنجمین شهر بزرگ جهان شناخته شده بود. این شهر مدرن و صنعتی، با داشتن برخی از معروف ترین موزه ها و بناهای تاریخی کشور و دو تا از دانشگاه های معتبر ایران، یکی از مراکز اصلی علمی و فرهنگی و جذاب ترین شهر توریستی کشور می باشد.

بلیط هواپیما تبریز به تهران

برای مشاهده و خرید بلیط هواپیما تبریز به تهران ، در قسمت جستجو پرواز، شهر مبداً (تبریز) و مقصد (تهران)، تعداد مسافران بزرگسال و کودک، و تاریخ سفر خود را مشخص نمایید؛ تا بلیط های موجود از تمام ایرلاین های ارائه دهنده نمایش داده شود. اگر در هنگام خرید ایرلاین خاصی مد نظر شما است. می توانید از گزینه های سمت راست صفحه ایرلاین مورد نظر را انتخاب نمایید تا فقط بلیط های مربوط به ایرلاین مورد نظر نمایش داده شود.

قیمت بلیط هواپیما تبریز

شهر تبریز، با وجود بیش از 800 خانه و بنا تاریخی که هر کدام مربوط به دوره ای خاص با معماری مخصوص به خود می باشد. در سال 2018 توسط سازمان کنفرانس اسلامی به عنوان ₍شهر گردشگری جهان اسلام₎ نامگذاری شده است، و سالانه میلیون ها گردشگر از داخلو خارج از کشور برای بازدید وارد این شهر می شوند. اما از آن جایی که تبریز جزء پرطرفدارترین شهر های ایران و بسیار لوکس و خاص محسوب می شود. بلیط هواپیما آن نسبت به شهر های دیگر کمی گران تر می باشد. در سایت طاهاگشت این امکان به شما داده می شود تا با به صورت آنلاین بلیط هواپیما خود را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید.

ساعت و تاریخ پرواز، کلاس پروازی، چارتر یا سیستمی بودن بلیط، و شرکت هواپیمایی ارائه دهنده، همگی مواردی هستند که می توانند قیمت بلیط را تغییر دهند.

  بلیط هواپیما تبریز به تهران

سوغات تبریز

 

آجیل لوز تبریز شیرینی لطیفه گلیم بافی
باقلوا عسل سهند راحت الحلقوم ورنی بافی
قرابیه حلوا گردویی سفال و سرامیک چرم تبریز

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت