آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران تبریز

شهر تبریز

تبریز، سومین شهر بزرگ، واقع در منطقه شمال غربی ایران می باشد و به دلیل صنعتی بودن و داشتن کارخانه های مادر بسیار، یکی از مهاجر پذیرترین شهر ها می باشد. شهر تبریز، مرکز استان آذربایجان شرقی، همیشه جایگاه خاصی در پیشرفت، اقتصاد و تاریخ کشور داشته است. و در حال حاضر یکی از بزرگترین قطب های اقتصادی و گردشگری کشور می باشد.

بلیط هواپیما تهران تبریز

برای خرید بلیط هواپیما تهران تبریز، در قسمت جستجو در ابتدا صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر، تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً (تهران) و مقصد (تبریز)، تمامی بلیط های موجود از پایین ترین قیمت، به صورت صعودی قابل مشاهده می باشد. طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز تهران تبریز را به صورت آنلاین از سایت خریداری نمایید.

بهترین زمان سفر به تبریز

شهر تبریز به دلیل موقعیت جغرافیایی اش که از شمال، جنوب و شرق در میان کوهستان قرار گرفته است. در تابستان میانگین دمای حدود 25 درجه، و در زمستان حدود -2/5 درجه سانتی گراد دارد. می توان گفت تقریباً دارای تابستان هایی گرم و کمی خشک، و زمستان هایی سرد می باشد.

با تمام این موارد گفته شده، درباره آب و هوا شهر تبریز، این شهر همیشه خواستنی و جذاب ، و پر از گردشگر می باشد. در کل پیشنهاد برای زمان سفر به تبریز فصل تابستان از اواسط تیر تا اواسط مهر می باشد؛ پس از آن فصل پاییز، ماه های آان و آذر می باشند. در این زمان هوا معتدل و شهر کمی خلوت تر می باشد. همچنین می توانید برای اقامت و بلیط هواپیما قیمت کمتری بپردازید. البته شما همیشه می توانید با خرید آنلاین از سایت طاهاگشت، بلیط هواپیما خود را با ارزان ترین قیمت خریداری کنید.

بلیط هواپیما تهران تبریز

جاذبه های مهم گردشگری تبریز

 

بازار تبریز خانه مشروطه مقبره الشعرای تبریز باغ ملی تبریز
موزه قاجار ارگ علیشاه تبریز کلیسا استفانوس مقدس موزه استاد شهریار
جلفا مسجد جامع کبیری مجتمع تجاری لاله پارک موزه تاریخ طبیعی
موزه شهرداری موزه آذربایجان کویر قوم تپه تبریز مسجد کبود یا جهانشاه
جنگل ارسباران پارک ائل گلی پارک ملی کنتال موزه سنگی تبریز
پارک باغلارباغی روستای کندوان باغ گلستان تبریز تله کابین عون بن علی

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت