آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران شانگهای

بلیط هواپیما تهران شانگهای

شانگهای

شانگهای به معنای – شهری بر روی اقیانوس – با جمعیتی حدود 24 میلیون نفر بزرگترین شهر چین و هشتمین شهر بزرگ دنیا می باشد. در اصل، شانگهای یک روستای ماهیگیری ساحلی بود و با گذشت زمان، شهر برجسته چین شد. در اواخر قرن نوزدهم و اوایل قرن بیستم، شانگهای بزرگترین شهر تجاری در شرق و سومین مرکز بزرگ مالی در جهان بود که در رتبه بندی پس از شهر نیویوک و لندن قرار می گیرد. همچنین این شهر در قرن بیستم توانست عنوان، مرکز فرهنگ عمومی، گفتمان سیاسی، فعالیت های فکری و فانتزی جمهوری چین را بدست آورد.

 

فاصله تهران تا شانگهای اختلاف زمانی تهران و شانگهای
3964 مایل 6 ماه اول سال :5:30 دقیقه
6379.44 کیلومتر 6 ماه دوم سال :4:30 دقیقه

 

خرید بلیط هواپیما تهران شانگهای

برای خرید بلیط هواپیما تهران شانگهای با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد (شانگهای)، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو ، لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازپایین ترین قیمت آن ها نمایش داده می شود . شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاینی خاص یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی پودنگ

 

فرودگاه پودنگ مرکز اصلی حمل و نقل هوایی چین می باشد؛ که در خدمت شهر شانگهای است. این فرودگاه که در 30 کیلومتری مرکز شهر قرار دارد؛ مرکز اصلی شرکت های هواپیمایی چین و شانگهای و علاوه بر این دو، مرکزی مهم برای خطوط هوایی اسپرینگ و جونیا می باشد. پودنگ در حال حاضر دارای چهار باند موازی و یک ترمینال اضافی با دو باند بیشتر؛ که اخیراً باز شده است، می باشد. این فرودگاه سالانه جابه جایی 70 میلیون مسافر را مدیریت می کند.

فرودگاه هونگچیائو

 

هونگچیائو دومین فرودگاه شانگهای است که بیشتر پرواز های ارزان قیمت در آن صورت می گیرد. فرودگاه هونگچیائو در فاصله 12 کیلومتری شهر قرار دارد؛ و توانسته است بیشترین جابه جایی مسافر خود را در سال 2014، با 38 میلیون نفر انجام دهد. این فرودگاه دارای دو ترمینال مسافری و 2 باند فرود مناسب برای انواع هواپیما ها می باشد.

مدت زمان پرواز تهران به شانگهای و بالعکس ، بسته به نوع هواپیما ، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی ، حدود 6 ساعت و 37 دقیقه به طول می انجامد .

آژانس هواپیمایی طاها گشت