آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما تهران پکن

بلیط هواپیما تهران پکن

پکن

پکن، پایتخت جمهوری خلق چین، شهری قدیمی است که با دنیای مدرن هارمونی پیدا کرده است. این که ایا شما یک ورزشکار ، طرفدار شکم گردی، متخصص تاریخ یا عکاس حرفه ای باشد، برای همه افراد چیز های بسیاری برای لذت بردن از این شهر وجود دارد.

فاصله تهران تا پکن اختلاف زمانی تهران و پکن
2528 مایل 6 ماه اول سال :3:30 دقیقه
4068.42 کیلومتر 6 ماه دوم سال :2:30 دقیقه

خرید بلیط هواپیما تهران پکن

برای خرید بلیط هواپیما تهران پکن با وارد کردن شهر مبداً (تهران) و مقصد ( پکن) ، زمان سفر و تعداد مسافرین ، در قسمت جستجو بالا لیست بلیط های هواپیما موجود به ترتیب ازکم قیمت ترین بلیط هواپیما نمایش داده می شود. شما می توانید با انتخاب گزینه جزئیات، همه اطلاعات مربوط به بلیط هواپیما مورد نظر را مطالعه کنید .

همچنین اگر می خواهید با ایرلاین خاصی یا در ساعت بخصوصی پرواز داشته باشید . با استفاده از گزینه های سمت راست صفحه طاها گشت ، بلیط های مورد نظر را فیلتر کنید.

فرودگاه بین المللی پکن

این فرودگاه که در 32 کیلومتری شمال شرقی پکن، پایتخت جمهوری خلق چین واقع شده است؛ اصلی ترین فرودگاه شهر می باشد. در سال 2015 ، 90.1 میلیون مسافر از این فرودگاه استفاده کرده اند، که دومین فرودگاه جهان از لحاظ ترافیک مسافری است.

فرودگاه نانیوان پکن

فرودگاه نانیوان پکن واقع در حومه جنوبی شهر، تنها 3 کیلومتر از جاده Ring Ring 4 و 13 کیلومتری میدان از تیانآنمن در مرکز شهر فاصله دارد. در سال 2007 بازسازی فرودگاه پایان یافت و پس از آن به عنوان یک فرودگاه شهری مشغول به کار شد.

مدت زمان پرواز تهران به پکن و بالعکس، بسته به نوع هواپیما، شرایط آب و هوا و ترافیک هوایی، حدود 6 ساعت و 5 دقیقه به طول می انجامد.

آژانس هواپیمایی طاها گشت