آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما مشهد به تهران

سفر به مشهد

شهر مشهد، مرکز استان خراسان رضوی است، که به دلیل وجود بارگاه مقدس امام هشتم شیعیان، علی بن موسی الرضا ₍ع₎ ، پایتخت مذهبی ایران و دومین شهر مذهبی جهان می باشد. این شهر سالانه میزبان حدود 30 میلیون زائر از داخل کشور و بیشتر از یک میلیون زائر از خارج از کشور می باشد. مشهد در تولید زعفران (طلای سرخ) ، اصلی ترین محصول و سوغات مشهد، رتبه اول را دارد، و بیش از 94% زعفران جهان را تولید می کند.

بلیط هواپیما مشهد به تهران

برای مشاهده و خرید بلیط هواپیما مشهد به تهران ، در قسمت جستجو پرواز، شهر مبداً (مشهد) و مقصد (تهران)، تعداد مسافران بزرگسال و کودک، و تاریخ سفر خود را مشخص نمایید؛ تا بلیط های موجود از تمام ایرلاین های ارائه دهنده نمایش داده شود. اگر در هنگام خرید ایرلاین خاصی مد نظر شما است. می توانید از گزینه های سمت راست صفحه ایرلاین مورد نظر را انتخاب نمایید تا فقط بلیط های مربوط به ایرلاین مورد نظر نمایش داده شود.

قیمت بلیط هواپیما مشهد

کلان شهر مشهد، به واسطه این که پایتخت مذهبی ایران است، پر رفت و آمد ترین شهر کشور شده است. همچنین پرفروش ترین بلیط هواپیما داخلی نیز مربوط به مشهد می باشد. وجود جاذبه های تفریحی و سیاحتی بسیار مشهد نظیر مقبره فردوسی، مجموعه کوهسنگی، آرامگاه نادرشاه افشار، بازار رضا و صد ها مراکز خرید دیگر، و پررنگ و شناخته تر شدن این جاذبه ها، باعث شده است میزان گردشگران مشهد چند برابر شود.

ساعت و تاریخ پرواز، کلاس پروازی، چارتر یا سیستمی بودن بلیط، و شرکت هواپیمایی ارائه دهنده، همگی مواردی هستند که می تواندد قیمت بلیط را تغییر دهند.

بلیط هواپیما مشهد به تهران

سوغات مشهد

زعفران جیلی بیلی زیور آلات عقیق و فیروزه
زرشک گلیم بافی هرکاره ترشی
مهر و تسبیح ادویه پوستین دوزی
نقل و نبات خشکبار آینه کاری
آژانس هواپیمایی طاها گشت