آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما کیش به تهران

سفر به کیش

ساحل نقره ای، خورشید درخشان، آسمان آبی، هوای پاک و آرامش بی نظیر، جزیره کیش را به مرواریدی در خلیج فارس تبدیل کرده است. این جزیره در حوالی آب و هوای خشک قرار داردو تحت تاًثیر آب و هوای بیابانی، تابستان های طولانی طی سال ها ایجاد کرده است. یکی از این شگفتی ها جزیره مرجانی آن است. با توجه به شفافیت وزلالی آب خلیج فارس، بستر دریا به عمق چند متر قابل مشاهده است؛ که مانند آکواریومی بزرگ و طبیعی به نظر می رسد. این اکواریوم تنها یکی از جذابیت های بی شمار جزیره کیش می باشد.

بلیط هواپیما کیش به تهران

برای مشاهده و خرید بلیط هواپیما کیش به تهران، در قسمت جستجو پرواز، شهر مبداً (کیش) و مقصد (تهران)، تعداد مسافران بزرگسال و کودک، و تاریخ سفر خود را مشخص نمایید؛ تا بلیط های موجود از تمام ایرلاین های ارائه دهنده نمایش داده شود. اگر در هنگام خرید ایرلاین خاصی مد نظر شما است. می توانید از گزینه های سمت راست صفحه ایرلاین مورد نظر را انتخاب نمایید تا فقط بلیط های مربوط به ایرلاین مورد نظر نمایش داده شود.

قیمت بلیط هواپیما کیش

جزیره کیش، مروارید بزرگ در میان آب های خلیج فارس می باشد، همچنین یکی از مناطق مهم تفریحی و اقتصادی ایران محسوب می شود. به همین دلیل هر روز تعداد بسیاری مسافر از سراسر کشور وارد این شهر می شوند. به طور میانگین شاید حدود 30-40 پرواز تنها از تهران به کیش صورت گیرد. از همین نظر ایرلاین های زیادی پرواز مستقیم به کیش دارند.

ساعت و تاریخ پرواز، کلاس پروازی، چارتر یا سیستمی بودن بلیط، و شرکت هواپیمایی ارائه دهنده، همگی مواردی هستند که می توانند قیمت بلیط را تغییر دهند.

بلیط هواپیما کیش به تهران

سوغات کیش

 

قهوه و انواع شکلات انواع ماهی و میگو کلف دوزی
گلابتون دوزی گلیم دوزی پوشاک
سبد و حصیر بافی عسل کیش بادله دوزی
ادویه کیش خرما کیش صنایع دستی دریایی
حنا کیش کوزه های سفالی مروارید بافی

 

 

آژانس هواپیمایی طاها گشت