آژانس هواپیمایی طاها گشت لطفا منتظر بمانید...

بلیط هواپیما چابهار

چابهار

شهر چابهار واقع در استان سیستان و بلوچستان، یکی از هفت منطقه آزاد ایران می باشد. کشتی های اقیانوس پیما به راحتی می توانند در بندر بزرگ چابهار پهلو بگیرند. به دلیل موقعیت خاص و مناسب این شهر بندری، سفر های تجاری بسیاری در این منطقه انجام می شود. به همین دلیل به یکی از قطب های تجاری مهم  کشور تبدیل شده است.

بلیط هواپیما چابهار

برای خرید بلیط هواپیما چابهار، در قسمت جستجو در بالای صفحه، با وارد کردن اطلاعاتی نظیر تاریخ سفر، تعداد مسافران، شهر مبداً و مقصد، و انتخاب بین 2 گزینه بلیط رفت یا بلیط رفت و برگشت. تمام بلیط های موجود از ایرلاین های ارائه دهنده به مقصد چابهار از پایین ترین قیمت به صورت صعودی قابل مشاهده است. سایت طاها گشت به شما این امکان را می دهد، مناسب ترین قیمت پرواز داخلی به مقصد چابهار را به صورت آنلاین از سایت خریداری کنید.

فرودگاه چابهار

فرودگاه چابهار در شهرستان کنارک در نزدیکی بندر چابهار واقع شده است. با وجود این که این فرودگاه خیلی بزرگ نمی باشد. اما به دلیل نزدیکی به بندر مهم چابهار بسیار پر رفت و آمد می باشد. این فرودگاه دارای دو ترمینال کاملا مجزا می باشد که یکی مربوط به پرواز های داخلی و دیگری به پرواز های بین المللی اختصاص داده شده است. اکثر بلیط هواپیما به سمت چابهار به قصد سفر کاری می باشد

فرودگاه چابهار دارای دو باند پرواز بزرگ و مجهز می باشد که در طول شبانه روز پرواز های بسیاری در آن ورود و خروج دارند. در ادامه لیست 10 ایرلاین داخلی که به این فرودگاه پرواز مستقیم دارند؛ آورده شده است.

خرید بلیط هواپیما چابهار

هواپیمایی آسمان

هواپیمایی کارون

هواپیمایی ماهان

هواپیمایی آتا

هواپیمایی پویا

هواپیمایی تابان

هواپیمایی ایران ایر

هواپیمایی زاگرس

هواپیمایی سپهران

هواپیمایی قشم ایر

آژانس هواپیمایی طاها گشت