کوالالامپور، پایتخت مالزی، به خاطر آسمان خراش ها و تنوع فرهنگی آن شناخته شده است. بالا رفتن از برج دوقلو پتروناس، بلندترین برج دوقلو جهان، بازدیدی شگفت انگیز از شهر درجعبه مشاهده شیشه ای در عرشه آسمان برج KL، خرید از مراکز خرید بزرگ و خاص، میل کردن وعده ای در رستوران های متعدد و بین المللی همگی دلایلی هستند که تور کوالالامپور را پرفروش ترین تور مالزی کرده است.

کوالالامپور، یک شهر مدرن و عجیب و غریب مالزی می باشد، که بسیار مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از مردم از این شهر باشکوه بازدید می کنند زیرا از طریق شیوه زندگی، خرید افسانه ای، غذاهای جهانی، سواحل بی نظیر، اقتصاد شاداب، آموزش صحیح و فعالیت های شبانه شگفت انگیز، این شهر لذت می برند. این شهر با تاریخی غنی و طبیعتی زیبا به عنوان  یک گنج پنهانی برای مسافران محسوب می شوند. تعداد جاذبه های قابل توجه  کوالالامپور و تعداد زیادی از فعالیت های شگفت انگیز آن، بسیار مورد توجه صنعت گردشگری جهان قرار گرفته است.

آب و هوای کوالالامپور در فصل های مختلف!

در حالت کلی می توان آب وهوای کوالالامپور را گرم و شرجی تعریف کرد. و زمان سفر به این کلان شهر را در تمام فصل های مناسب دانست. آب و هوای کوالالامپور کلا به دو فصل مرطوب و خشک تقسیم می شود. فصل مرطوب این شهر از ماه نوامبر تا مارس می باشد که شدید ترین حالت ان در ماه نوامبر می باشد. در این فصل می توان انتظار حدود 20 روز بارانی در هر ماه را داشت.

فصل خشک کوالالامپور نیز از اوایل ماه می تا سپتامبر و بخشی از ماه ژوئن می باشد. در کل کوالالامپور شهری است که هر لحظه می توان آماده بارانی شدید در آن بود. اما در فصل خشک شاید تنها 10 روز از ماه را شاهد باران آن هم به مقدار کم باشیم.